SUBLI KID
50.057.90-02
79,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 48 | 190 | 525 | 1.615 | 1.751 | 2.865 |
SUBLI KID, детска маица предвидена за сублимација, бела
Детска маица, шиена од страна, дупли штепови на рендерот, ракавите и на дното, дополнителни штепови по должината на рамената, околувратник зајакнет со лента Големини: 02, 04, 06, 08, 10, 12 Состав: 100% полиестер Машка верзија: SUBLI MEN 50.055.90 Женски верзија: SUBLI LADY 50.056.90
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.057.90 | 79,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
48 0 0 | 190 0 0 | 525 0 0 | 1.615 0 0 | 1.751 0 0 | 2.865 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.057.90-02 |
| Модел | SUBLI KID |
| Description | Детска маица, шиена од страна, дупли штепови на рендерот, ракавите и на дното, дополнителни штепови по должината на рамената, околувратник зајакнет со лента Големини: 02, 04, 06, 08, 10, 12 Состав: 100% полиестер Машка верзија: SUBLI MEN 50.055.90 Женски верзија: SUBLI LADY 50.056.90 |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Бела |
| Пакување | 100/10/1 |
| Нето тежина | 0.06 kg |
| Состав | 100% полиестер |
| Материјал | Полиестер |
| Kolekcija | SUBLI |
| Печат | Сублимација |
| Пол | Детски |
| Тема | Детски производ, Сублимација |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605040023341 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 100 |
| Димензии на картон | 0.6 x 0.4 x 0.18 m |
| Бруто тежина на картон | 7.14 kg |
| Волумен на картон | 0.043 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 610990200000 |
