SUPER SET BOOT GREY
58.088.11-36
1999,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 42 | 43 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 2 | 4 | 2 | 5 | 9 | 15 | 14 | 1 |
SUPER SET BOOT GREY, длабока заштитна чевла, темно сива
Горен дел: ткаенина во комбинација со TPU Внатрешност: материјал со висок степен на паропропустливост - POROMAX Заштитна капа: алуминиум Влошка: мемори пена Среден ѓон: композитен Ѓон: против лизгање
Залихи
| Боја | Ид | Цена | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 42 | 43 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.088.11 | 1999,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
2 0 0 | 4 0 0 | 2 0 0 | 5 0 0 | 9 0 0 | 15 0 0 | 14 0 0 | 1 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 58.088.11-36 |
| Модел | SUPER SET BOOT GREY |
| Description | Горен дел: ткаенина во комбинација со TPU Внатрешност: материјал со висок степен на паропропустливост - POROMAX Заштитна капа: алуминиум Влошка: мемори пена Среден ѓон: композитен Ѓон: против лизгање |
| Бренд | TOWORKFOR |
| Боја | Темно сива |
| Пакување | 1 |
| Нето тежина | 1.32 kg |
| Тип на производ | Алуминиумско заштитно капаче |
| Пол | Унисекс |
| Тема | Направено во Европа |
| Стандардна облека | ESD, S1P |
| Standard | EN ISO 20345 |
| Баркод | 8605040057964 |
Печетете информации
No print informations
Логистички информации
| Парчиња по картон | 10 |
| Димензии на картон | 0.625 x 0.33 x 0.5 m |
| Бруто тежина на картон | 14.02 kg |
| Волумен на картон | 0.103 m3 |
| Земја на потекло | Португалија |
| ХС код | 640419900000 |
