TALYA
34.714.10
424,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
3.233 |
TALYA, led ламба за маса, црна
LED стоната ламба TALYA нуди елегантно и функционално решение за осветлување на модерни деловни простории, хотели и премиум ентериери. Изработена од квалитетен метал и издржлива пластика, со чисти минималистички линии, лесно се вклопува во рецепции, ресторански маси, конференциски сали и канцеларии. Три режими на боја на светло и прилагодлива јачина овозможуваат создавање на саканата атмосфера, додека безжичното работење обезбедува уреден и флексибилен простор без видливи кабли. Пакувана разглобена за компактен транспорт и лесно брендирање. Испорачана во подарочна кутија. Клучни карактеристики: LED стона ламба • Материјал: метал и пластика • Пакувана разглобена • Полнива Li-ion батерија со капацитет од 1800 mAh • Управување на допир • Три режими на боја на светло (топло бело, природно бело, ладно бело) • Четири нивоа на јачина на осветлување по режим (dim функција) • Type-C порт за полнење • Време на полнење околу 4 часа • Време на работа 5–10 часа • Кабел за полнење вклучен • Подарочна кутија
Основни информации
| Шифра | 34.714.10 |
| Модел | TALYA |
| Description | LED стоната ламба TALYA нуди елегантно и функционално решение за осветлување на модерни деловни простории, хотели и премиум ентериери. Изработена од квалитетен метал и издржлива пластика, со чисти минималистички линии, лесно се вклопува во рецепции, ресторански маси, конференциски сали и канцеларии. Три режими на боја на светло и прилагодлива јачина овозможуваат создавање на саканата атмосфера, додека безжичното работење обезбедува уреден и флексибилен простор без видливи кабли. Пакувана разглобена за компактен транспорт и лесно брендирање. Испорачана во подарочна кутија. Клучни карактеристики: LED стона ламба • Материјал: метал и пластика • Пакувана разглобена • Полнива Li-ion батерија со капацитет од 1800 mAh • Управување на допир • Три режими на боја на светло (топло бело, природно бело, ладно бело) • Четири нивоа на јачина на осветлување по режим (dim функција) • Type-C порт за полнење • Време на полнење околу 4 часа • Време на работа 5–10 часа • Кабел за полнење вклучен • Подарочна кутија |
| Боја | Црна |
| Димензија | Ø 8.8 x 25 cm |
| Пакување | 20/1 |
| Нето тежина | 0.31 kg |
| Капацитет | 1.800 mAh |
| Материјал | Пластика, Метал |
| Дополнителна опрема | Поклон пакување |
| Печат | Тампон, Дигитална |
| Баркод | 8605073844524 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална, Тампон |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 20 |
| Димензии на картон | 0.42 x 0.285 x 0.48 m |
| Бруто тежина на картон | 6.72 kg |
| Волумен на картон | 0.057 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 851310000000 |
