TANKER VEST
58.144.10-S
1168,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 86 | 291 | 581 | 575 | 298 | 92 |
TANKER VEST, црна
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.144.10 | 1168,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
86 0 0 | 291 0 0 | 581 0 0 | 575 0 0 | 298 0 0 | 92 0 0 | |
| 58.144.20 | 1168,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
40 0 0 | 149 0 0 | 299 0 0 | 297 0 0 | 142 0 0 | 58 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 58.144.10-S |
| Модел | TANKER VEST |
| Бренд | TEKTON PRO |
| Боја | Црна |
| Пакување | 20/1 |
| Нето тежина | 0.44 kg |
| Состав | 1. Lice - 100% poliester 2. Postava – 100% poliester |
| Материјал | Полиестер |
| Дополнителна опрема | Внатрешен џеб |
| Печат | Сито, Плесликувач, Вез |
| Баркод | 8605073841271 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Вез, Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 20 |
| Димензии на картон | 0.595 x 0.415 x 0.405 m |
| Бруто тежина на картон | 10.20 kg |
| Волумен на картон | 0.100 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 620190000000 |
