TARGET LSL
50.079.10-S
258,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 295 | 1.968 | 2.614 | 2.660 | 987 | 649 |
TARGET LSL, памучна маица со долги ракави, 160 g/m2, црна
Машка маица на долни ракави, 160 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на јаката, ракавите и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнат со лента
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.079.10 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
295 0 0 | 1.968 0 0 | 2.614 0 0 | 2.660 0 0 | 987 0 0 | 649 0 0 | |
| 50.079.20 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
293 0 0 | 228 0 0 | 388 0 0 | 325 0 0 | 346 0 0 | 198 0 0 | |
| 50.079.30 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
92 0 0 | 173 0 0 | 330 0 0 | 354 0 0 | 158 0 0 | 137 0 0 | |
| 50.079.90 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
357 0 0 | 2.128 0 0 | 2.960 0 0 | 2.974 0 0 | 1.235 0 0 | 730 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.079.10-S |
| Модел | TARGET LSL |
| Description | Машка маица на долни ракави, 160 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на јаката, ракавите и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнат со лента |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/10/1 |
| Нето тежина | 0.18 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TARGET |
| Граматура | 160 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Twin модел, Унисекс |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605073815241 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.6 x 0.405 x 0.23 m |
| Бруто тежина на картон | 10.56 kg |
| Волумен на картон | 0.056 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
