TARGET LSL LADY
50.080.10-S
258,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 566 | 1.223 | 999 | 473 | 221 |
TARGET LSL LADY, памучна маица со долги ракави, 160 g/m2, црна
Машка маица на долни ракави, 160 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на јаката, ракавите и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнат со лента
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.080.10 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
566 0 0 | 1.223 0 0 | 999 0 0 | 473 0 0 | 221 0 0 | |
| 50.080.20 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
464 0 0 | 750 0 0 | 548 0 0 | 334 0 0 | 160 0 0 | |
| 50.080.30 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
568 0 0 | 843 0 0 | 533 0 0 | 370 0 0 | 180 0 0 | |
| 50.080.90 | 258,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
571 0 0 | 1.245 0 0 | 1.615 0 0 | 728 0 0 | 508 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.080.10-S |
| Модел | TARGET LSL LADY |
| Description | Машка маица на долни ракави, 160 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на јаката, ракавите и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнат со лента |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/10/1 |
| Нето тежина | 0.13 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TARGET |
| Граматура | 160 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Женски, Twin модел |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605073882328 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.59 x 0.405 x 0.235 m |
| Бруто тежина на картон | 7.76 kg |
| Волумен на картон | 0.056 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
