TARGET V LADY
50.084.10-S
215,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 892 | 1.680 | 1.700 | 911 | 352 |
TARGET V LADY, црна
5008410-S
5008410-M
5008410-L
5008410-XL
5008410-XXL
5008411-S
5008411-M
5008411-L
5008411-XL
5008411-XXL
5008420-S
5008420-M
5008420-L
5008420-XL
5008420-XXL
5008422-S
5008422-M
5008422-L
5008422-XL
5008422-XXL
5008430-S
5008430-M
5008430-L
5008430-XL
5008430-XXL
5008432-S
5008432-M
5008432-L
5008432-XL
5008432-XXL
5008490-S
5008490-M
5008490-L
5008490-XL
5008490-XXL
Поврзани продукти
Додадете нов предмет
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.084.10 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
892 0 0 | 1.680 0 0 | 1.700 0 0 | 911 0 0 | 352 0 0 | |
| 50.084.11 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
365 0 0 | 752 0 0 | 782 0 0 | 384 0 0 | 183 0 0 | |
| 50.084.20 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
493 0 0 | 975 0 0 | 979 0 0 | 464 0 0 | 294 0 0 | |
| 50.084.22 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
362 0 0 | 737 0 0 | 731 0 0 | 377 0 0 | 181 0 0 | |
| 50.084.30 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
385 0 0 | 764 0 0 | 774 0 0 | 384 0 0 | 193 0 0 | |
| 50.084.32 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
355 0 0 | 737 0 0 | 708 0 0 | 371 0 0 | 166 0 0 | |
| 50.084.90 | 184,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.615 0 0 | 2.831 0 0 | 2.878 0 0 | 1.517 0 0 | 660 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.084.10-S |
| Модел | TARGET V LADY |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/10/1 |
| Нето тежина | 0.12 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TARGET |
| Граматура | 160 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Женски, Twin модел |
| Крој | Струкирани |
| Баркод | 8605073848430 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.59 x 0.4 x 0.2 m |
| Бруто тежина на картон | 6.36 kg |
| Волумен на картон | 0.047 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
