TARGET V MEN
50.083.10-S
215,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 1.457 | 3.937 | 7.325 | 7.372 | 3.939 | 1.184 |
TARGET V MEN, црна
5008310-S
5008310-M
5008310-L
5008310-XL
5008310-XXL
5008310-3XL
5008311-S
5008311-M
5008311-L
5008311-XL
5008311-XXL
5008311-3XL
5008320-S
5008320-M
5008320-L
5008320-XL
5008320-XXL
5008320-3XL
5008322-S
5008322-M
5008322-L
5008322-XL
5008322-XXL
5008322-3XL
5008330-S
5008330-M
5008330-L
5008330-XL
5008330-XXL
5008330-3XL
5008390-S
5008390-M
5008390-L
5008390-XL
5008390-XXL
5008390-3XL
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.083.10 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.457 0 0 | 3.937 0 0 | 7.325 0 0 | 7.372 0 0 | 3.939 0 0 | 1.184 0 0 | |
| 50.083.11 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
579 0 0 | 1.779 0 0 | 3.554 0 0 | 3.554 0 0 | 1.769 0 0 | 589 0 0 | |
| 50.083.20 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
689 0 0 | 2.248 0 0 | 4.742 0 0 | 4.708 0 0 | 2.353 0 0 | 724 0 0 | |
| 50.083.22 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
597 0 0 | 1.775 0 0 | 3.540 0 0 | 3.565 0 0 | 1.780 0 0 | 592 0 0 | |
| 50.083.30 | 215,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
797 0 0 | 2.358 0 0 | 4.748 0 0 | 4.786 0 0 | 2.390 0 0 | 797 0 0 | |
| 50.083.90 | 184,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.943 0 0 | 5.902 0 0 | 10.833 0 0 | 10.860 0 0 | 5.915 0 0 | 1.954 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.083.10-S |
| Модел | TARGET V MEN |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/10/1 |
| Нето тежина | 0.14 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TARGET |
| Граматура | 160 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Унисекс, Twin модел |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605073861569 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.595 x 0.4 x 0.205 m |
| Бруто тежина на картон | 8.10 kg |
| Волумен на картон | 0.049 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
