TERRA KID
50.072.10-02
122,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 70 | 274 | 322 | 768 | 817 | 732 |
| Пристигнување | 100 11.05.26. | 200 11.05.26. | 500 11.05.26. | 500 11.05.26. | 500 11.05.26. |
TERRA KID, детска маица од органски памук, 150 g/m2, црна
Детска маица од органски памук, 150 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на рабовите, ракавите и дното, јака зајакната со лента
5007210-02
5007210-04
5007210-06
5007210-08
5007210-10
5007210-12
5007210-08
5007215-02
5007215-04
5007215-06
5007215-08
5007215-10
5007215-12
5007215-08
5007220-02
5007220-04
5007220-06
5007220-08
5007220-10
5007220-12
5007220-08
5007222-02
5007222-04
5007222-06
5007222-08
5007222-10
5007222-12
5007222-08
5007225-02
5007225-04
5007225-06
5007225-08
5007225-10
5007225-12
5007225-08
5007230-02
5007230-04
5007230-06
5007230-08
5007230-10
5007230-12
5007230-08
5007236-02
5007236-04
5007236-06
5007236-08
5007236-10
5007236-12
5007236-08
5007243-02
5007243-04
5007243-06
5007243-08
5007243-10
5007243-12
5007243-08
5007244-02
5007244-04
5007244-06
5007244-08
5007244-10
5007244-12
5007244-08
5007250-02
5007250-04
5007250-06
5007250-08
5007250-10
5007250-12
5007250-08
5007255-02
5007255-04
5007255-06
5007255-08
5007255-10
5007255-12
5007255-08
5007259-02
5007259-04
5007259-06
5007259-08
5007259-10
5007259-12
5007259-08
5007271-02
5007271-04
5007271-06
5007271-08
5007271-10
5007271-12
5007271-08
5007272-02
5007272-04
5007272-06
5007272-08
5007272-10
5007272-12
5007272-08
5007274-02
5007274-04
5007274-06
5007274-08
5007274-10
5007274-12
5007274-08
5007290-02
5007290-04
5007290-06
5007290-08
5007290-10
5007290-12
5007290-08
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.072.10 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
70 0 0 | 274 0 0 Пристигнување | 322 0 0 Пристигнување | 768 0 0 Пристигнување | 817 0 0 Пристигнување | 732 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.15 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
61 0 0 Пристигнување | 155 0 0 Пристигнување | 208 0 0 Пристигнување | 350 0 0 Пристигнување | 428 0 0 Пристигнување | 385 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.20 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
39 0 0 Пристигнување | 115 0 0 Пристигнување | 324 0 0 Пристигнување | 633 0 0 Пристигнување | 712 0 0 Пристигнување | 430 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.22 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
24 0 0 Пристигнување | 56 0 0 Пристигнување | 123 0 0 Пристигнување | 264 0 0 Пристигнување | 362 0 0 Пристигнување | 318 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.25 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.30 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
26 0 0 Пристигнување | 281 0 0 Пристигнување | 439 0 0 Пристигнување | 630 0 0 Пристигнување | 643 0 0 Пристигнување | 699 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.36 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.43 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | 0 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.44 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
47 0 0 | 107 0 0 | 180 0 0 | 325 0 0 | 444 0 0 | 441 0 0 | |
| 50.072.50 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
73 0 0 Пристигнување | 139 0 0 Пристигнување | 216 0 0 Пристигнување | 316 0 0 Пристигнување | 414 0 0 Пристигнување | 358 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.55 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
64 0 0 Пристигнување | 163 0 0 Пристигнување | 143 0 0 Пристигнување | 312 0 0 Пристигнување | 414 0 0 Пристигнување | 372 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.59 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 Пристигнување | 34 0 0 Пристигнување | 49 0 0 Пристигнување | 5 0 0 Пристигнување | 276 0 0 Пристигнување | 273 0 0 Пристигнување | |
| 50.072.71 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
11 0 0 | 23 0 0 | 66 0 0 | 118 0 0 | 301 0 0 | 272 0 0 | |
| 50.072.72 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
61 0 0 | 144 0 0 | 228 0 0 | 425 0 0 | 542 0 0 | 552 0 0 | |
| 50.072.74 | 122,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
77 0 0 | 153 0 0 | 240 0 0 | 387 0 0 | 504 0 0 | 476 0 0 | |
| 50.072.90 | 110,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
253 0 0 Пристигнување | 395 0 0 Пристигнување | 1.114 0 0 Пристигнување | 1.926 0 0 Пристигнување | 2.184 0 0 Пристигнување | 2.090 0 0 Пристигнување |
Основни информации
| Шифра | 50.072.10-02 |
| Модел | TERRA KID |
| Description | Детска маица од органски памук, 150 g/m2, странично зашиена, дупли штепови на рабовите, ракавите и дното, јака зајакната со лента |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 100/10/1 |
| Нето тежина | 0.06 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TERRA |
| Граматура | 150 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Детски, Twin модел |
| Тема | Органски памук, Детски производ |
| Баркод | 8605040090732 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 100 |
| Димензии на картон | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Бруто тежина на картон | 6.60 kg |
| Волумен на картон | 0.048 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
