TERRA MEN
50.070.10-S
153,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 3.725 | 10.588 | 19.848 | 19.705 | 11.015 | 3.903 |
TERRA MEN, маица од органски памук, 150 g/m2, црна
Маица шиена од туба, дупли штепови на јаката, ракавите и на дното, околувратник зајакнат со лента и дополнителни штепови по должина на рамената
5007010-S
5007010-M
5007010-L
5007010-XL
5007010-XXL
5007010-3XL
5007015-S
5007015-M
5007015-L
5007015-XL
5007015-XXL
5007015-3XL
5007020-S
5007020-M
5007020-L
5007020-XL
5007020-XXL
5007020-3XL
5007022-S
5007022-M
5007022-L
5007022-XL
5007022-XXL
5007022-3XL
5007025-S
5007025-M
5007025-L
5007025-XL
5007025-XXL
5007025-3XL
5007030-S
5007030-M
5007030-L
5007030-XL
5007030-XXL
5007030-3XL
5007036-S
5007036-M
5007036-L
5007036-XL
5007036-XXL
5007036-3XL
5007043-S
5007043-M
5007043-L
5007043-XL
5007043-XXL
5007043-3XL
5007044-S
5007044-M
5007044-L
5007044-XL
5007044-XXL
5007044-3XL
5007050-S
5007050-M
5007050-L
5007050-XL
5007050-XXL
5007050-3XL
5007055-S
5007055-M
5007055-L
5007055-XL
5007055-XXL
5007055-3XL
5007059-S
5007059-M
5007059-L
5007059-XL
5007059-XXL
5007059-3XL
5007071-S
5007071-M
5007071-L
5007071-XL
5007071-XXL
5007071-3XL
5007072-S
5007072-M
5007072-L
5007072-XL
5007072-XXL
5007072-3XL
5007074-S
5007074-M
5007074-L
5007074-XL
5007074-XXL
5007074-3XL
5007090-S
5007090-M
5007090-L
5007090-XL
5007090-XXL
5007090-3XL
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.070.10 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
3.725 0 0 | 10.588 0 0 | 19.848 0 0 | 19.705 0 0 | 11.015 0 0 | 3.903 0 0 | |
| 50.070.15 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
3.243 0 0 | 5.687 0 0 | 6.765 0 0 | 6.728 0 0 | 4.033 0 0 | 1.082 0 0 | |
| 50.070.20 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
4.009 0 0 | 7.873 0 0 | 10.722 0 0 | 9.129 0 0 | 5.427 0 0 | 844 0 0 | |
| 50.070.22 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.917 0 0 | 4.221 0 0 | 3.396 0 0 | 3.436 0 0 | 2.458 0 0 | 940 0 0 | |
| 50.070.25 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
594 0 0 | 976 0 0 | 2.556 0 0 | 2.754 0 0 | 956 0 0 | 579 0 0 | |
| 50.070.30 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
3.026 0 0 | 6.512 0 0 | 10.568 0 0 | 10.674 0 0 | 5.475 0 0 | 2.214 0 0 | |
| 50.070.36 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
586 0 0 | 955 0 0 | 2.765 0 0 | 2.881 0 0 | 989 0 0 | 590 0 0 | |
| 50.070.43 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
578 0 0 | 993 0 0 | 2.689 0 0 | 2.783 0 0 | 989 0 0 | 596 0 0 | |
| 50.070.44 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
805 0 0 | 1.545 0 0 | 2.324 0 0 | 2.563 0 0 | 1.159 0 0 | 769 0 0 | |
| 50.070.50 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
488 0 0 | 1.097 0 0 | 1.722 0 0 | 1.132 0 0 | 772 0 0 | 486 0 0 | |
| 50.070.55 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.311 0 0 | 2.446 0 0 | 4.012 0 0 | 3.451 0 0 | 1.933 0 0 | 1.247 0 0 | |
| 50.070.59 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 | 420 0 0 | 1.645 0 0 | 1.849 0 0 | 1.197 0 0 | 661 0 0 | |
| 50.070.71 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
601 0 0 | 1.110 0 0 | 2.024 0 0 | 2.035 0 0 | 1.116 0 0 | 888 0 0 | |
| 50.070.72 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
959 0 0 | 1.899 0 0 | 2.976 0 0 | 3.115 0 0 | 1.941 0 0 | 1.140 0 0 | |
| 50.070.74 | 153,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
876 0 0 | 1.994 0 0 | 3.098 0 0 | 3.080 0 0 | 1.782 0 0 | 868 0 0 | |
| 50.070.90 | 135,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
7.458 0 0 | 20.061 0 0 | 32.754 0 0 | 34.357 0 0 | 19.159 0 0 | 6.865 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.070.10-S |
| Модел | TERRA MEN |
| Description | Маица шиена од туба, дупли штепови на јаката, ракавите и на дното, околувратник зајакнат со лента и дополнителни штепови по должина на рамената |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 100/10/1 |
| Нето тежина | 0.12 kg |
| Материјал | Памук |
| Kolekcija | TERRA |
| Граматура | 150 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, DTG (дигитално печатење) |
| Пол | Twin модел, Унисекс |
| Тема | Органски памук |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605040088722 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 100 |
| Димензии на картон | 0.595 x 0.4 x 0.305 m |
| Бруто тежина на картон | 13.66 kg |
| Волумен на картон | 0.073 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610910000000 |
