THUNDER
38.185.10
799,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
1.986 |
THUNDER, црна
Безжични ENC слушалки обезбедуваат јасен звук и поуздани перформанси за секојдневна употреба. Благодареќи на ENC технологијата за намалување на бучавата од околината, обезбедуваат појасни телефонски повици дури и во бучни средини. Стабилната Bluetooth врска и долгата автономија на батеријата ги прават практичен избор за работа, патување и слободно време. Слушалките се пакувани во подарочна кутија, што ги прави одлична опција за промотивни и корпоративни подароци. Спецификации: Bluetooth верзија JL 5.4 • Домет до 10 m • Капацитет на батерија на слушалките: 35 mAh • Време на полнење на слушалките: 1 час • Време на репродукција: 6–7 часа • Капацитет на батерија на кутијата: 450 mAh • Време на полнење на кутијата: 2 часа • Полнења преку кутијата: до 6 • ENC технологија • Приклучок за полнење: Type-C
Основни информации
| Шифра | 38.185.10 |
| Модел | THUNDER |
| Description | Безжични ENC слушалки обезбедуваат јасен звук и поуздани перформанси за секојдневна употреба. Благодареќи на ENC технологијата за намалување на бучавата од околината, обезбедуваат појасни телефонски повици дури и во бучни средини. Стабилната Bluetooth врска и долгата автономија на батеријата ги прават практичен избор за работа, патување и слободно време. Слушалките се пакувани во подарочна кутија, што ги прави одлична опција за промотивни и корпоративни подароци. Спецификации: Bluetooth верзија JL 5.4 • Домет до 10 m • Капацитет на батерија на слушалките: 35 mAh • Време на полнење на слушалките: 1 час • Време на репродукција: 6–7 часа • Капацитет на батерија на кутијата: 450 mAh • Време на полнење на кутијата: 2 часа • Полнења преку кутијата: до 6 • ENC технологија • Приклучок за полнење: Type-C |
| Бренд | PIXO |
| Боја | Црна |
| Пакување | 60/1 |
| Нето тежина | 0.11 kg |
| Материјал | Пластика |
| Дополнителна опрема | Bluetooth, Поклон пакување |
| Баркод | 8605073897711 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 60 |
| Димензии на картон | 0.59 x 0.41 x 0.13 m |
| Бруто тежина на картон | 7.44 kg |
| Волумен на картон | 0.031 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 851830009000 |
