TITAN
58.112.12-37
2459,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 0 | 10 | 34 | 30 | 33 | 164 | 58 | 0 | 24 | 81 | 24 | 4 |
TITAN, сива
Плитки заштитни кондури S3 SRC
Залихи
| Боја | Ид | Цена | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.112.12 | 2459,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 | 10 0 0 | 34 0 0 | 30 0 0 | 33 0 0 | 164 0 0 | 58 0 0 | 0 0 0 | 24 0 0 | 81 0 0 | 24 0 0 | 4 0 0 | |
| 58.112.41 | 2459,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
0 0 0 | 15 0 0 | 40 0 0 | 53 0 0 | 45 0 0 | 167 0 0 | 111 0 0 | 0 0 0 | 51 0 0 | 17 0 0 | 38 0 0 | 2 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 58.112.12-37 |
| Модел | TITAN |
| Description | Плитки заштитни кондури S3 SRC |
| Бренд | TEKTON PRO |
| Боја | Сива |
| Пакување | 10/1 |
| Нето тежина | 1.48 kg |
| Состав | Gornji deo cipele: prevrnuta koža Unutrašnjost: visoka paropropusnost Zaštitna kapa: kompozitna Unutrašnji uložak: sunđer velike gustine Međuton: E-TPU |
| Стандардна облека | S3 |
| Standard | |
| Баркод | 8605040054666 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 10 |
| Димензии на картон | 0.64 x 0.44 x 0.36 m |
| Бруто тежина на картон | 15.36 kg |
| Волумен на картон | 0.101 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 640291100000 |
