TNT 48
23.013.10
10,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
67.964 |
TNT 48, црна
Шибиците TNT 48 со должина од 48 mm се практично решение за секојдневна употреба. Погодни за палење на свеќи, камини, скари или томпуси. Благодарение на можноста за брендирање на пакувањето, претставуваат интересен промотивен производ. Клучни карактеристики: Шибици • Должина 48 mm • Практична употреба • Погодни за брендирање
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 23.013.10 |
| Модел | TNT 48 |
| Description | Шибиците TNT 48 со должина од 48 mm се практично решение за секојдневна употреба. Погодни за палење на свеќи, камини, скари или томпуси. Благодарение на можноста за брендирање на пакувањето, претставуваат интересен промотивен производ. Клучни карактеристики: Шибици • Должина 48 mm • Практична употреба • Погодни за брендирање |
| Боја | Црна |
| Димензија | 5.8 x 3.7 x 0.8 cm |
| Пакување | 1200/120 |
| Нето тежина | 0.01 kg |
| Материјал | Дрво, Хартија |
| Печат | Дигитална |
| Баркод | 8605073852000 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 1200 |
| Димензии на картон | 0.41 x 0.3 x 0.265 m |
| Бруто тежина на картон | 7.38 kg |
| Волумен на картон | 0.033 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 360500000000 |
