TOP GUN
50.032.10-S
350,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 2.779 | 6.426 | 9.204 | 7.248 | 4.617 | 1.629 |
TOP GUN, памучна поло маица, црна
Поло маица, шиена од страна, дупли штепови на дното, ранфли околу ракавите, три копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должина на вратот и дополнителни штепови по должина на рамената, околу пазувите и ранфлите
3D поглед
5003210-S
5003210-M
5003210-L
5003210-XL
5003210-XXL
5003210-3XL
5003215-S
5003215-M
5003215-L
5003215-XL
5003215-XXL
5003215-3XL
5003220-S
5003220-M
5003220-L
5003220-XL
5003220-XXL
5003220-3XL
5003223-S
5003223-M
5003223-L
5003223-XL
5003223-XXL
5003223-3XL
5003230-S
5003230-M
5003230-L
5003230-XL
5003230-XXL
5003230-3XL
5003290-S
5003290-M
5003290-L
5003290-XL
5003290-XXL
5003290-3XL
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.032.10 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
2.779 0 0 | 6.426 0 0 | 9.204 0 0 | 7.248 0 0 | 4.617 0 0 | 1.629 0 0 | |
| 50.032.15 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.359 0 0 | 1.352 0 0 | 2.051 0 0 | 1.645 0 0 | 581 0 0 | 79 0 0 | |
| 50.032.20 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
819 0 0 | 1.725 0 0 | 2.071 0 0 | 2.131 0 0 | 1.427 0 0 | 556 0 0 | |
| 50.032.23 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
338 0 0 | 879 0 0 | 994 0 0 | 1.046 0 0 | 354 0 0 | 410 0 0 | |
| 50.032.30 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
796 0 0 | 1.589 0 0 | 3.493 0 0 | 2.801 0 0 | 1.105 0 0 | 532 0 0 | |
| 50.032.90 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
975 0 0 | 3.470 0 0 | 5.900 0 0 | 5.017 0 0 | 1.789 0 0 | 765 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.032.10-S |
| Модел | TOP GUN |
| Description | Поло маица, шиена од страна, дупли штепови на дното, ранфли околу ракавите, три копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должина на вратот и дополнителни штепови по должина на рамената, околу пазувите и ранфлите |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/5/1 |
| Нето тежина | 0.22 kg |
| Состав | 100% памук |
| Материјал | Памук |
| Граматура | 210 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, Вез |
| Пол | Унисекс, Twin модел |
| Крој | Класично |
| Баркод | 8605025683720 |
Печетете информации
No print informations
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.47 x 0.37 x 0.24 m |
| Бруто тежина на картон | 12.22 kg |
| Волумен на картон | 0.042 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610510000000 |
