TOP GUN LADY
50.033.10-S
350,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 2.856 | 5.790 | 4.695 | 2.848 | 1.801 |
TOP GUN LADY, женска памучна поло маица, црна
Женска поло маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штеп на дното, ранфли околу ракавите, четири копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должината на вратот и дополнителни штепови по должината на рамената, околу пазувите и ранфлите
3D поглед
5003310-S
5003310-M
5003310-L
5003310-XL
5003310-XXL
5003315-S
5003315-M
5003315-L
5003315-XL
5003315-XXL
5003320-S
5003320-M
5003320-L
5003320-XL
5003320-XXL
5003323-S
5003323-M
5003323-L
5003323-XL
5003323-XXL
5003330-S
5003330-M
5003330-L
5003330-XL
5003330-XXL
5003390-S
5003390-M
5003390-L
5003390-XL
5003390-XXL
Поврзани продукти
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.033.10 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
2.856 0 0 | 5.790 0 0 | 4.695 0 0 | 2.848 0 0 | 1.801 0 0 | |
| 50.033.15 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.047 0 0 | 1.215 0 0 | 1.360 0 0 | 855 0 0 | 474 0 0 | |
| 50.033.20 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
527 0 0 | 441 0 0 | 881 0 0 | 624 0 0 | 506 0 0 | |
| 50.033.23 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
756 0 0 | 1.060 0 0 | 1.065 0 0 | 376 0 0 | 406 0 0 | |
| 50.033.30 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.430 0 0 | 1.262 0 0 | 1.303 0 0 | 292 0 0 | 273 0 0 | |
| 50.033.90 | 350,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
1.768 0 0 | 3.518 0 0 | 3.688 0 0 | 818 0 0 | 676 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.033.10-S |
| Модел | TOP GUN LADY |
| Description | Женска поло маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штеп на дното, ранфли околу ракавите, четири копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должината на вратот и дополнителни штепови по должината на рамената, околу пазувите и ранфлите |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Црна |
| Пакување | 50/5/1 |
| Нето тежина | 0.19 kg |
| Состав | 100% памук |
| Материјал | Памук |
| Граматура | 210 g/m2 |
| Печат | Сито, Плесликувач, Вез |
| Пол | Женски, Twin модел |
| Крој | Струкирани |
| Баркод | 8605025684086 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Вез, Плесликувач, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.47 x 0.36 x 0.25 m |
| Бруто тежина на картон | 10.70 kg |
| Волумен на картон | 0.042 m3 |
| Земја на потекло | Бангладеш |
| ХС код | 610610000000 |
