TOPOLINO
33.142.10
26,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
5.503 |
TOPOLINO, метален приврзок за клучеви, црна
Метален држач за клучеви во облик на автомобил, изработен од квалитетен метал со обоена плочка во централниот дел. Тематскиот дизајн го прави идеален подарок за љубители на автомобили, како и ефикасен промотивен производ за компании од автомобилската индустрија. Главни карактеристики: Држач за клучеви • Метал-пластика-метал • Облик на автомобил • Обоена плочка во средина • Тематски дизајн • Погоден за промотивни цели • Погоден како подарок
Основни информации
| Шифра | 33.142.10 |
| Модел | TOPOLINO |
| Description | Метален држач за клучеви во облик на автомобил, изработен од квалитетен метал со обоена плочка во централниот дел. Тематскиот дизајн го прави идеален подарок за љубители на автомобили, како и ефикасен промотивен производ за компании од автомобилската индустрија. Главни карактеристики: Држач за клучеви • Метал-пластика-метал • Облик на автомобил • Обоена плочка во средина • Тематски дизајн • Погоден за промотивни цели • Погоден како подарок |
| Боја | Црна |
| Димензија | 4.2 x 3 x 0.4 cm |
| Пакување | 500/50 |
| Нето тежина | 0.01 kg |
| Материјал | Пластика, Метал |
| Печат | Ласер |
| Баркод | 8605025679204 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
| Препорачена димензија на печат | 2.5 x 0.8 cm |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 400 |
| Димензии на картон | 0.4 x 0.31 x 0.19 m |
| Бруто тежина на картон | 5.74 kg |
| Волумен на картон | 0.024 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 732620009000 |
