TOTO
34.177.10
147,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
1.000 |
TOTO, нотес a5, црна
Белешка во формат A5 со заоблени рабови, еластично затворање и држач за молив, дизајнирана за секојдневна деловна и промотивна употреба. Чистиот и функционалниот дизајн ја прават доверлив избор за брендирање, интерна употреба или промотивни кампањи. Линираниот книжен блок со 192 страни крем хартија (80 g/m²) обезбедува удобно долготрајно пишување. Произведено во Европа, со добар однос на цена и квалитет. Главни карактеристики: Белешка • Формат A5 • 192 страни • Линиран книжен блок • Крем хартија 80 g/m² • Заоблени рабови • Еластична лента • Држач за молив • Произведено во Европа • Добар однос на цена и квалитет
Поврзани продукти
Залихи
Основни информации
| Шифра | 34.177.10 |
| Модел | TOTO |
| Description | Белешка во формат A5 со заоблени рабови, еластично затворање и држач за молив, дизајнирана за секојдневна деловна и промотивна употреба. Чистиот и функционалниот дизајн ја прават доверлив избор за брендирање, интерна употреба или промотивни кампањи. Линираниот книжен блок со 192 страни крем хартија (80 g/m²) обезбедува удобно долготрајно пишување. Произведено во Европа, со добар однос на цена и квалитет. Главни карактеристики: Белешка • Формат A5 • 192 страни • Линиран книжен блок • Крем хартија 80 g/m² • Заоблени рабови • Еластична лента • Држач за молив • Произведено во Европа • Добар однос на цена и квалитет |
| Бренд | PRO BOOK |
| Боја | Црна |
| Димензија | 14.4 x 21.4 cm |
| Пакување | 20 |
| Нето тежина | 0.31 kg |
| Материјал | Винил хартија |
| Дополнителна опрема | Држач за пенкало |
| Печат | Сито, Дигитална, Отпечаток од фолија |
| Тема | Направено во Европа |
| Формат | A5 |
| Видови хартија | Крем |
| Баркод | 8605025630878 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална, Отпечаток од фолија, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 20 |
| Димензии на картон | 0.295 x 0.165 x 0.245 m |
| Бруто тежина на картон | 6.46 kg |
| Волумен на картон | 0.012 m3 |
| Земја на потекло | Србија |
| ХС код | 482010300000 |
