TRION
38.210.10
491,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
3.039 |
TRION, црна
TRION безжични слушалки нудат поуздани перформанси и чист, модерен дизајн за секојдневна употреба. Со стабилна Bluetooth 5.4 врска и домет до 12 метри, обезбедуваат мазно репродукција на музика и јасни телефонски повици. Солидната автономија на батеријата и практичната кутија за полнење со Type-C приклучок ги прават погодни за употреба дома, на работа или во движење, како и за промотивни и корпоративни цели. Спецификации: Bluetooth верзија 5.4 • Домет до 12 m • Време на разговор: 3 часа • Време на репродукција на музика: до 6 часа • Капацитет на батерија на слушалките: 35 mAh • Капацитет на батерија на кутијата: 320 mAh • Време на полнење: 1,5 час • Приклучок за полнење: Type-C
Основни информации
| Шифра | 38.210.10 |
| Модел | TRION |
| Description | TRION безжични слушалки нудат поуздани перформанси и чист, модерен дизајн за секојдневна употреба. Со стабилна Bluetooth 5.4 врска и домет до 12 метри, обезбедуваат мазно репродукција на музика и јасни телефонски повици. Солидната автономија на батеријата и практичната кутија за полнење со Type-C приклучок ги прават погодни за употреба дома, на работа или во движење, како и за промотивни и корпоративни цели. Спецификации: Bluetooth верзија 5.4 • Домет до 12 m • Време на разговор: 3 часа • Време на репродукција на музика: до 6 часа • Капацитет на батерија на слушалките: 35 mAh • Капацитет на батерија на кутијата: 320 mAh • Време на полнење: 1,5 час • Приклучок за полнење: Type-C |
| Бренд | PIXO |
| Боја | Црна |
| Пакување | 104/1 |
| Нето тежина | 0.07 kg |
| Материјал | Пластика |
| Тип на производ | Влез Type-C |
| Дополнителна опрема | Bluetooth, Поклон пакување |
| Печат | Сито, Дигитална |
| Баркод | 8605073895700 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална, Сито |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 104 |
| Димензии на картон | 0.4 x 0.37 x 0.19 m |
| Бруто тежина на картон | 7.84 kg |
| Волумен на картон | 0.028 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 851830009000 |
