VETTEL
38.165.10
212,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
3.417 |
VETTEL, полнач за мобилни уреди во автомобил, црна
Полнач за автомобил дизајниран за полнење на мобилни уреди во автомобили и камиони, со вкупна излезна моќност до 51W. Опремен со USB-A и USB-C излези кои поддржуваат повеќе протоколи за брзо полнење, вклучувајќи PD, PPS и QC, овозможувајќи ефикасно полнење на повеќе уреди додека возите. Клучни карактеристики: Полнач за автомобил за мобилни уреди • Вкупна излезна моќност до 51W • USB-A излез до 18W • USB-C излез до 30W • PPS излез до 33W • Поддршка за PPS33W, PD30W и QC18W стандарди • Влезен напон 12–24V (автомобил и камион компатибилно) • Подарочна кутија
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 38.165.10 |
| Модел | VETTEL |
| Description | Полнач за автомобил дизајниран за полнење на мобилни уреди во автомобили и камиони, со вкупна излезна моќност до 51W. Опремен со USB-A и USB-C излези кои поддржуваат повеќе протоколи за брзо полнење, вклучувајќи PD, PPS и QC, овозможувајќи ефикасно полнење на повеќе уреди додека возите. Клучни карактеристики: Полнач за автомобил за мобилни уреди • Вкупна излезна моќност до 51W • USB-A излез до 18W • USB-C излез до 30W • PPS излез до 33W • Поддршка за PPS33W, PD30W и QC18W стандарди • Влезен напон 12–24V (автомобил и камион компатибилно) • Подарочна кутија |
| Бренд | PIXO |
| Боја | Црна |
| Пакување | 60/1 |
| Нето тежина | 0.04 kg |
| Дополнителна опрема | Брзо полнење |
| Баркод | 8605073873180 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 60 |
| Димензии на картон | 0.35 x 0.33 x 0.19 m |
| Бруто тежина на картон | 2.86 kg |
| Волумен на картон | 0.022 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 850440309000 |
