VICTOR
11.023.10
165,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
922 |
VICTOR, регент метално хемиско пенкало, црна
Хемиското пенкало VICTOR е луксузен промотивен модел изработен од месинг превлечен со хром, наменет за деловни подароци и брендирање со акцент на елеганција и квалитет на изработка. Мат завршната обработка пружа софистициран и модерен изглед, додека TC топчето од 0,7 mm обезбедува мазно и прецизно пишување со сино мастило кое ги задоволува стандардните канцелариски потреби. Моделот е достапен во повеќе декоративни варијанти – со сјајни хромирани детали и хромирана подлога на горниот дел (шифри .10 и .20), како и со сјајни златни детали (шифра .14), што овозможува избор во склад со стилот на брендот и саканиот премиум впечаток. Клучни карактеристики: Хемиско пенкало • Материјал: месинг превлечен со хром • 0,7 mm TC топче • Сино мастило • Мат завршна обработка • Сјајни хромирани детали (шифри .10 и .20) • Сјајни златни детали (шифра .14) • Идеално за деловна и промотивна употреба
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 11.023.10 |
| Модел | VICTOR |
| Description | Хемиското пенкало VICTOR е луксузен промотивен модел изработен од месинг превлечен со хром, наменет за деловни подароци и брендирање со акцент на елеганција и квалитет на изработка. Мат завршната обработка пружа софистициран и модерен изглед, додека TC топчето од 0,7 mm обезбедува мазно и прецизно пишување со сино мастило кое ги задоволува стандардните канцелариски потреби. Моделот е достапен во повеќе декоративни варијанти – со сјајни хромирани детали и хромирана подлога на горниот дел (шифри .10 и .20), како и со сјајни златни детали (шифра .14), што овозможува избор во склад со стилот на брендот и саканиот премиум впечаток. Клучни карактеристики: Хемиско пенкало • Материјал: месинг превлечен со хром • 0,7 mm TC топче • Сино мастило • Мат завршна обработка • Сјајни хромирани детали (шифри .10 и .20) • Сјајни златни детали (шифра .14) • Идеално за деловна и промотивна употреба |
| Бренд | REGENT |
| Боја | Црна |
| Димензија | Ø 1 x 13.1cm |
| Пакување | 500/25 |
| Нето тежина | 0.02 kg |
| Материјал | Метал |
| Тип на производ | Хемиска |
| Дополнителна опрема | Швајцарско полнење |
| Печат | Ласер |
| Баркод | 8605025617756 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Ласер |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 500 |
| Димензии на картон | 0.32 x 0.32 x 0.12 m |
| Бруто тежина на картон | 10.58 kg |
| Волумен на картон | 0.012 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 960810920000 |
