WINNIE
32.325.90
169,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
1.119 |
WINNIE, плишана играчка со магнет, бела
ВИНИ е плишана играчка со магнет која доаѓа со отстранлива маица погодна за дигитален печат или сублимација, што го прави овој производ привлечен сувенир и ефикасен промотивен артикал. Клучни карактеристики: Материјал: полиестер • Магнет • Отстранлива маица погодна за дигитален печат или сублимација
Основни информации
| Шифра | 32.325.90 |
| Модел | WINNIE |
| Description | ВИНИ е плишана играчка со магнет која доаѓа со отстранлива маица погодна за дигитален печат или сублимација, што го прави овој производ привлечен сувенир и ефикасен промотивен артикал. Клучни карактеристики: Материјал: полиестер • Магнет • Отстранлива маица погодна за дигитален печат или сублимација |
| Боја | Бела |
| Димензија | 9 cm |
| Пакување | 600/12 |
| Нето тежина | 0.03 kg |
| Материјал | Полиестер |
| Дополнителна опрема | Магнет |
| Печат | Сублимација, DTG (дигитално печатење) |
| Тема | Сублимација |
| Standard | |
| Баркод | 8605040067727 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | DTG (дигитално печатење), Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 144 |
| Димензии на картон | 0.305 x 0.305 x 0.46 m |
| Бруто тежина на картон | 4.44 kg |
| Волумен на картон | 0.043 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 950300410000 |
