WIT COASTER ROUND
41.223.90
6,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
34.012 |
WIT COASTER ROUND, сублиммиран подметнувач, бела
WIT COASTER ROUND е кружен подметач со просторна површина за печатење, совршен за прикажување логоа, графики или промотивни пораки. Горната површина е изработена од мек бел полиестер, материјал на кој дигиталниот печат навистина се истакнува, давајќи живописни бои и остри детали. Долниот слој е изработен од нелизгачка гума, обезбедувајќи стабилност, спречувајќи движење и штитејќи ги површините од гребаници и кондензација. Овој подметач е идеален за угостителски објекти, настани, канцеларии и промотивни кампањи каде визуелната презентација и функционалноста се клучни. Комбинацијата на материјали обезбедува долготрајна употреба и професионална завршница која ја подобрува видливоста на брендот. Клучни карактеристики: Материјал: мек полиестер (горна површина), нелизгачка гума (долна страна) • Функционалност: нелизгачка површина, заштита на површини
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 41.223.90 |
| Модел | WIT COASTER ROUND |
| Description | WIT COASTER ROUND е кружен подметач со просторна површина за печатење, совршен за прикажување логоа, графики или промотивни пораки. Горната површина е изработена од мек бел полиестер, материјал на кој дигиталниот печат навистина се истакнува, давајќи живописни бои и остри детали. Долниот слој е изработен од нелизгачка гума, обезбедувајќи стабилност, спречувајќи движење и штитејќи ги површините од гребаници и кондензација. Овој подметач е идеален за угостителски објекти, настани, канцеларии и промотивни кампањи каде визуелната презентација и функционалноста се клучни. Комбинацијата на материјали обезбедува долготрајна употреба и професионална завршница која ја подобрува видливоста на брендот. Клучни карактеристики: Материјал: мек полиестер (горна површина), нелизгачка гума (долна страна) • Функционалност: нелизгачка површина, заштита на површини |
| Боја | Бела |
| Димензија | Ø 9.5 x 0.3 cm |
| Пакување | 600/50 |
| Нето тежина | 0.01 kg |
| Материјал | Гума, Полиестер |
| Печат | Сублимација |
| Тема | Сублимација |
| Баркод | 8605073829088 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 600 |
| Димензии на картон | 0.6 x 0.21 x 0.19 m |
| Бруто тежина на картон | 7.64 kg |
| Волумен на картон | 0.024 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 630710900000 |
