WIT COASTER SQUARE
41.224.90
6,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
30.897 |
WIT COASTER SQUARE, сублиммиран подметнувач, бела
WIT COASTER SQUARE е квадратен подметач со просторна површина за печатење, споделувајќи ги сите исти технички и функционални карактеристики како WIT COASTER ROUND но во различен формат. Горната површина е изработена од мек бел полиестер, кој овозможува дигиталниот печат да обезбеди силни и живописни бои, додека долниот слој се состои од нелизгачка гума која обезбедува стабилност и ги штити масите и површините од гребаници и кондензација. Квадратната форма и рамната површина нудат одлична област за прикажување логоа, графики или промотивни пораки, правејќи го овој подметач идеален за угостителски објекти, настани, канцеларии и масовни промотивни кампањи. Клучни карактеристики: Материјал: мек полиестер (горна површина), нелизгачка гума (долна страна) • Функционалност: нелизгачка површина, заштита на површини
Поврзани продукти
Основни информации
| Шифра | 41.224.90 |
| Модел | WIT COASTER SQUARE |
| Description | WIT COASTER SQUARE е квадратен подметач со просторна површина за печатење, споделувајќи ги сите исти технички и функционални карактеристики како WIT COASTER ROUND но во различен формат. Горната површина е изработена од мек бел полиестер, кој овозможува дигиталниот печат да обезбеди силни и живописни бои, додека долниот слој се состои од нелизгачка гума која обезбедува стабилност и ги штити масите и површините од гребаници и кондензација. Квадратната форма и рамната површина нудат одлична област за прикажување логоа, графики или промотивни пораки, правејќи го овој подметач идеален за угостителски објекти, настани, канцеларии и масовни промотивни кампањи. Клучни карактеристики: Материјал: мек полиестер (горна површина), нелизгачка гума (долна страна) • Функционалност: нелизгачка површина, заштита на површини |
| Боја | Бела |
| Димензија | 9.5 x 9.5 x 0.3 cm |
| Пакување | 600/50 |
| Нето тежина | 0.02 kg |
| Материјал | Гума, Полиестер |
| Печат | Сублимација |
| Тема | Сублимација |
| Баркод | 8605073898114 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 600 |
| Димензии на картон | 0.6 x 0.21 x 0.19 m |
| Бруто тежина на картон | 9.44 kg |
| Волумен на картон | 0.024 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 630710900000 |
