WORLD USB CHARGER AC 45PD
38.196.90
3069,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| Залихи |
135 |
WORLD USB CHARGER AC 45PD, бела
Патен мултиадаптер со излезна моќност до 45W, дизајниран за употреба низ целиот свет со електрични и мобилни уреди. Овозможува поврзување во повеќе од 220 дестинации благодареќи на универзалните излезни приклучоци и интегрираните USB портови за директно полнење. Дизајниран во Швајцарија од брендот SKROSS и се испорачува во подарочна кутија, што го прави погоден за деловни патувања, туризам и B2B примена. Клучни карактеристики: Патен мултиадаптер • Употреба низ целиот свет во повеќе од 220 дестинации • Излезни приклучоци: Европа, Австралија/Кина, UK, USA/Јапонија • Вкупна излезна моќност до 45W • USB-C порт (PD) до 45W • USB-A порт до 20W • Истовремено полнење преку USB-C и USB-A портови (24W делено) • Влезен напон 100–250 V~, 50/60 Hz • Просечна активна ефикасност 89,9 % • Ефикасност при ниско оптоварување (10 %) 80,0 % • Потрошувачка во мирување 0,05 W • Designed in Switzerland, SKROSS бренд • Подарочна кутија
Основни информации
| Шифра | 38.196.90 |
| Модел | WORLD USB CHARGER AC 45PD |
| Description | Патен мултиадаптер со излезна моќност до 45W, дизајниран за употреба низ целиот свет со електрични и мобилни уреди. Овозможува поврзување во повеќе од 220 дестинации благодареќи на универзалните излезни приклучоци и интегрираните USB портови за директно полнење. Дизајниран во Швајцарија од брендот SKROSS и се испорачува во подарочна кутија, што го прави погоден за деловни патувања, туризам и B2B примена. Клучни карактеристики: Патен мултиадаптер • Употреба низ целиот свет во повеќе од 220 дестинации • Излезни приклучоци: Европа, Австралија/Кина, UK, USA/Јапонија • Вкупна излезна моќност до 45W • USB-C порт (PD) до 45W • USB-A порт до 20W • Истовремено полнење преку USB-C и USB-A портови (24W делено) • Влезен напон 100–250 V~, 50/60 Hz • Просечна активна ефикасност 89,9 % • Ефикасност при ниско оптоварување (10 %) 80,0 % • Потрошувачка во мирување 0,05 W • Designed in Switzerland, SKROSS бренд • Подарочна кутија |
| Бренд | SKROSS |
| Боја | Бела |
| Димензија | 5.6 x 5.6 x 7.9 cm |
| Пакување | 50/1 |
| Нето тежина | 0.16 kg |
| Материјал | Пластика |
| Дополнителна опрема | Поклон пакување, Брзо полнење |
| Печат | Тампон, Дигитална |
| Баркод | 7640166329343 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Дигитална, Тампон |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 50 |
| Димензии на картон | 0.41 x 0.35 x 0.17 m |
| Бруто тежина на картон | 9.26 kg |
| Волумен на картон | 0.024 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 850440609000 |
