ACADEMIC
34.587.71
58,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
7.911 |
ACADEMIC, set shënimesh (notes), bezhë
Set shënimesh i menduar për përdorim të përditshëm në zyrë, në shkollë ose si dhuratë promovuese. Përfshin një bllok shkrimi me faqe të bardha me vija, një stilolaps dhe fletushka vetëngjitëse për shënim dhe organizim. Seti mund të përdoret si mbajtës telefoni dhe dallohet për dizajnin e tij miqësor me mjedisin. Veçoritë kryesore: Set shënimesh • Bllok shkrimi me 30 faqe të bardha me vija • Stilolaps nga kartoni i ricikluar me bojë të kaltër • 25 fletushka vetëngjitëse të mesme • 125 mini fletushka vetëngjitëse me ngjyra të ndryshme • Dizajn miqësor me mjedisin • Mund të përdoret si mbajtës telefoni
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 34.587.71 |
| Model | ACADEMIC |
| Përshkrimi | Set shënimesh i menduar për përdorim të përditshëm në zyrë, në shkollë ose si dhuratë promovuese. Përfshin një bllok shkrimi me faqe të bardha me vija, një stilolaps dhe fletushka vetëngjitëse për shënim dhe organizim. Seti mund të përdoret si mbajtës telefoni dhe dallohet për dizajnin e tij miqësor me mjedisin. Veçoritë kryesore: Set shënimesh • Bllok shkrimi me 30 faqe të bardha me vija • Stilolaps nga kartoni i ricikluar me bojë të kaltër • 25 fletushka vetëngjitëse të mesme • 125 mini fletushka vetëngjitëse me ngjyra të ndryshme • Dizajn miqësor me mjedisin • Mund të përdoret si mbajtës telefoni |
| Ngjyra | Bezhë |
| Dimensioni | 16.2 x 9.6 x 1.2 cm |
| Paketë | 100/50/1 |
| Pesha neto | 0.10 kg |
| Materiali | Letër |
| Shtypi | Sito shtyp |
| lloji I letrës | White |
| Barcodi | 8605040046258 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 100 |
| Përmasat e cartonit | 0.435 x 0.375 x 0.205 m |
| Pesha bruto e kutisë | 11.42 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.033 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 482010300000 |
