ACCESS
34.675.10
12,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
16.299 |
ACCESS, mbajtës plastik për id e zezë
Mbajtes ekonomik per karten e identitetit me mekanizem praktik terheqes, qe mundeson zgjatjen e lehte te kartes drejt lexuesit dhe kthimin automatik pas leshimit. I pajisur me klips metalik per lidhje te pershtatshme ne rroba, shpine ose objekte te tjera. I dizajnuar per karta te orientuara vertikalisht. Vecorite kryesore: Mbajtes per karte identiteti • Mekanizem terheqes • Kthim automatik • Klips metalik • Orientim vertikal i kartes • Zgjidhje ekonomike per perdorim te perditshme
Informacion bazë
| Kodi | 34.675.10 |
| Model | ACCESS |
| Përshkrimi | Mbajtes ekonomik per karten e identitetit me mekanizem praktik terheqes, qe mundeson zgjatjen e lehte te kartes drejt lexuesit dhe kthimin automatik pas leshimit. I pajisur me klips metalik per lidhje te pershtatshme ne rroba, shpine ose objekte te tjera. I dizajnuar per karta te orientuara vertikalisht. Vecorite kryesore: Mbajtes per karte identiteti • Mekanizem terheqes • Kthim automatik • Klips metalik • Orientim vertikal i kartes • Zgjidhje ekonomike per perdorim te perditshme |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 9.6 x 5.7 cm |
| Paketë | 600/300/10 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Plastikë |
| Shtypi | Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040060315 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 600 |
| Përmasat e cartonit | 0.45 x 0.335 x 0.255 m |
| Pesha bruto e kutisë | 10.44 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.038 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 392690979900 |
