ALAMO
34.203.10
184,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.000 |
ALAMO, fletore a5 e zezë
Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile dhe buzë të ngjyrosura të bllokut të librit që përputhen me ngjyrën e kopertinës. Kopertina është e punuar nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë me buzë të rrumbullakëta për përdorim të rehatshëm të përditshëm. Blloku i shënimeve përmban letër ngjyrë fildishi dhe është i përshtatshëm për përdorim në zyrë, në mbledhje ose si dhuratë promocionale. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër fildishi 80 g/m² • C16 • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Prodhuar në Evropë
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 34.203.10 |
| Model | ALAMO |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile dhe buzë të ngjyrosura të bllokut të librit që përputhen me ngjyrën e kopertinës. Kopertina është e punuar nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë me buzë të rrumbullakëta për përdorim të rehatshëm të përditshëm. Blloku i shënimeve përmban letër ngjyrë fildishi dhe është i përshtatshëm për përdorim në zyrë, në mbledhje ose si dhuratë promocionale. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër fildishi 80 g/m² • C16 • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Prodhuar në Evropë |
| Brendi | PRO BOOK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 14.4 x 21cm |
| Paketë | 20 |
| Pesha neto | 0.32 kg |
| Materiali | Termo-sensitive eko lekurë |
| Pajisje shtesë | Kopertina fleeksibile |
| Shtypi | Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë |
| Tema | Made in Europe |
| Formati | A5 |
| lloji I letrës | Ivory |
| Barcodi | 8605025648354 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Sito shtyp, Vulë e thatë |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 20 |
| Përmasat e cartonit | 0.31 x 0.23 x 0.18 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.80 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.013 m3 |
| Vendi i origjinës | Serbia |
| Kodi HS | 482010300000 |
