ALICANTE
34.266.10
243,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.000 |
ALICANTE, fletore a5, e zezë
Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe buzë të ngjyrosur të bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës. Blloku i librit përmban 192 faqe letër të bardhë dhe dizajni përfshin veçori praktike për përdorim të përditshëm. Është i pajisur me mbyllje elastike, mbajtëse për laps dhe xhep të brendshëm në kopertinën e pasme. Prodhuar në Evropë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Kopertinë nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Xhep i brendshëm në kopertinën e pasme • Prodhuar në Evropë
Informacion bazë
| Kodi | 34.266.10 |
| Model | ALICANTE |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin A5 me kopertinë fleksibile nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe buzë të ngjyrosur të bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës. Blloku i librit përmban 192 faqe letër të bardhë dhe dizajni përfshin veçori praktike për përdorim të përditshëm. Është i pajisur me mbyllje elastike, mbajtëse për laps dhe xhep të brendshëm në kopertinën e pasme. Prodhuar në Evropë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Kopertinë nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Xhep i brendshëm në kopertinën e pasme • Prodhuar në Evropë |
| Brendi | PRO BOOK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 14.4 x 21.4cm |
| Paketë | 20 |
| Pesha neto | 0.32 kg |
| Materiali | Termo-sensitive eko lekurë |
| Pajisje shtesë | Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit |
| Shtypi | Shtyp digjital, Vulë e thatë |
| Tema | Made in Europe |
| Formati | A5 |
| lloji I letrës | White |
| Barcodi | 8605025695631 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Vulë e thatë |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 20 |
| Përmasat e cartonit | 0.391 x 0.168 x 0.232 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.98 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.015 m3 |
| Vendi i origjinës | Serbia |
| Kodi HS | 482010300000 |
