ALICANTE B5
34.460.10
292,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.000 |
ALICANTE B5, b5 notes, e zezë
Bllok shënimesh në formatin B5 me kopertinë fleksibile nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe buzë të ngjyrosur të bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës. Blloku i librit përmban 192 faqe letër të bardhë dhe dizajni përfshin detaje praktike për përdorim të përditshëm. Përfshin shiritin elastik, mbajtëse për laps dhe xhep të brendshëm në kopertinën e pasme. Prodhuar në Evropë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati B5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Kopertinë nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Xhep i brendshëm në kopertinën e pasme • Prodhuar në Evropë
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 34.460.10 |
| Model | ALICANTE B5 |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin B5 me kopertinë fleksibile nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe buzë të ngjyrosur të bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës. Blloku i librit përmban 192 faqe letër të bardhë dhe dizajni përfshin detaje praktike për përdorim të përditshëm. Përfshin shiritin elastik, mbajtëse për laps dhe xhep të brendshëm në kopertinën e pasme. Prodhuar në Evropë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati B5 • 192 faqe • Letër e bardhë 80 g/m² • Kopertinë nga lëkura eko e ndjeshme ndaj nxehtësisë • Buzë të rrumbullakëta • Buzë e ngjyrosur e bllokut të librit që përputhet me ngjyrën e kopertinës • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Xhep i brendshëm në kopertinën e pasme • Prodhuar në Evropë |
| Brendi | PRO BOOK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 17.4 x 24.4cm |
| Paketë | 20 |
| Pesha neto | 0.44 kg |
| Materiali | Termo-sensitive eko lekurë |
| Pajisje shtesë | Xhepi I brendshëm, Mbajtës I lapsit |
| Shtypi | Shtyp digjital, Vulë e thatë |
| Tema | Made in Europe |
| Formati | B5 |
| lloji I letrës | White |
| Barcodi | 8605040040447 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Vulë e thatë |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 20 |
| Përmasat e cartonit | 0.365 x 0.2 x 0.28 m |
| Pesha bruto e kutisë | 9.52 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.020 m3 |
| Vendi i origjinës | Serbia |
| Kodi HS | 482010300000 |
