SUPER MINI
40.040.10
165,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
8.095 |
SUPER MINI, çadër palosëse me hapje manuale, e zezë
Ombrellë me hapje manuale – produkt promovues i thjeshtë dhe praktik për përdorim të përditshëm. E punuar nga materiali 170T poliester, me shufrë metalike dhe brinjë metalike që sigurojnë stabilitet bazik dhe performancë të besueshme. Doreza plastike me ngjyrë argjendi me rrip siguron mbajtje të lehtë, ndërsa kapaku i argjendët i shton përfundim të pastër dhe klasik. Falë çmimit shumë konkurrues, ky model është zgjidhje e shkëlqyer për fushata promovuese të mëdha dhe dhurata biznesi. Veçoritë kryesore: Ombrellë me hapje manuale • Ombrellë 21" • 8 brinjë • Materiali: 170T poliester • Shufrë metalike • Brinjë metalike • Dorezë plastike me rrip • Kapak i argjendët • Çmim i shkëlqyer • E përshtatshme për brendim
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 40.040.10 |
| Model | SUPER MINI |
| Përshkrimi | Ombrellë me hapje manuale – produkt promovues i thjeshtë dhe praktik për përdorim të përditshëm. E punuar nga materiali 170T poliester, me shufrë metalike dhe brinjë metalike që sigurojnë stabilitet bazik dhe performancë të besueshme. Doreza plastike me ngjyrë argjendi me rrip siguron mbajtje të lehtë, ndërsa kapaku i argjendët i shton përfundim të pastër dhe klasik. Falë çmimit shumë konkurrues, ky model është zgjidhje e shkëlqyer për fushata promovuese të mëdha dhe dhurata biznesi. Veçoritë kryesore: Ombrellë me hapje manuale • Ombrellë 21" • 8 brinjë • Materiali: 170T poliester • Shufrë metalike • Brinjë metalike • Dorezë plastike me rrip • Kapak i argjendët • Çmim i shkëlqyer • E përshtatshme për brendim |
| Brendi | CASTELLI |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | Ø 97 x 56 (23)cm |
| Paketë | 40/20 |
| Pesha neto | 0.24 kg |
| Materiali | Poliester |
| lloji I produktit | Hapje manuele, 8 panela |
| Shtypi | Sito shtyp, Shtyp me leter transfer |
| Barcodi | 8605025667317 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp me leter transfer, Sito shtyp |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 18 x 7cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 40 |
| Përmasat e cartonit | 0.44 x 0.27 x 0.23 m |
| Pesha bruto e kutisë | 10.70 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.027 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 660199200000 |
