SVEN
33.215.10
42,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
2.655 |
SVEN, varëse çelësash nga alumini dhe hapës për shishe, e zezë
Mbajtës çelësash metalik drejtëkëndor me një pllakë me ngjyrë në anën e përparme. Përveç funksionit të tij kryesor, ka një hapës shishesh dhe mbajtës telefoni të integruar, duke e bërë praktik për përdorim të përditshëm. Dizajni i tij i thjeshtë por efektiv përshtatet lehtë me stile dhe qëllime të ndryshme promovuese. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Aliazh zinku • Formë drejtëkëndore • Pllakë e përparme me ngjyrë • Mbajtës çelësash multifunksional • Hapës shishesh • Mbajtës telefoni • Dizajn i thjeshtë dhe modern
Informacion bazë
| Kodi | 33.215.10 |
| Model | SVEN |
| Përshkrimi | Mbajtës çelësash metalik drejtëkëndor me një pllakë me ngjyrë në anën e përparme. Përveç funksionit të tij kryesor, ka një hapës shishesh dhe mbajtës telefoni të integruar, duke e bërë praktik për përdorim të përditshëm. Dizajni i tij i thjeshtë por efektiv përshtatet lehtë me stile dhe qëllime të ndryshme promovuese. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Aliazh zinku • Formë drejtëkëndore • Pllakë e përparme me ngjyrë • Mbajtës çelësash multifunksional • Hapës shishesh • Mbajtës telefoni • Dizajn i thjeshtë dhe modern |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 8.6 x 1.9 x 1 cm |
| Paketë | 300/60/1 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Alumin, Poliester |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040056646 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 300 |
| Përmasat e cartonit | 0.405 x 0.305 x 0.2 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.70 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.025 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 732620009000 |
