TEAK
33.197.71
6,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
2.425 |
TEAK, varëse druri për çelësa bezhë
Mbajtës çelësash prej druri me kosto jashtëzakonisht efektive me një pamje autentike dhe konstruksion të qëndrueshëm. I bërë për të përballuar përdorimin e përditshëm, është ideal për personalizim me gravurë lazer, duke mundësuar një gjurmë elegante dhe afatgjate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Dru • Model me kosto efektive • Pamje autentike • Konstruksion i qëndrueshëm • I përshtatshëm për gravurë lazer • Personalizim afatgjatë
Informacion bazë
| Kodi | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Përshkrimi | Mbajtës çelësash prej druri me kosto jashtëzakonisht efektive me një pamje autentike dhe konstruksion të qëndrueshëm. I bërë për të përballuar përdorimin e përditshëm, është ideal për personalizim me gravurë lazer, duke mundësuar një gjurmë elegante dhe afatgjate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Dru • Model me kosto efektive • Pamje autentike • Konstruksion i qëndrueshëm • I përshtatshëm për gravurë lazer • Personalizim afatgjatë |
| Ngjyra | Bezhë |
| Dimensioni | 7 x 2.5 x 1 cm |
| Paketë | 500/50 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Dru |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040089484 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 500 |
| Përmasat e cartonit | 0.54 x 0.25 x 0.24 m |
| Pesha bruto e kutisë | 7.92 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.032 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 732620009000 |
