TITANIUM R
11.074.10
36,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
28.331 |
TITANIUM R, laps kimik metal roller, e zezë
Stilolapsi TITANIUM R është një variant rollerball i modelit të njohur TITANIUM që mundëson shkrim veçanërisht të lëmuar dhe të rrëshqëshëm. I prodhuar nga alumini i cilësisë së lartë, ai ofron mbajtje të sigurt dhe të këndshme. Maja 0.7 mm siguron shkrim preciz me bojë blu. Përfundimi me shkëlqim e thekson pamjen profesionale. I disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash, ai është ideal për fushata promovuese dhe dhurata korporative. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali: alumin • Patron rollerball • Maja 0.7 mm • Boja blu • Përfundim me shkëlqim • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim biznesi dhe promovues
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 11.074.10 |
| Model | TITANIUM R |
| Përshkrimi | Stilolapsi TITANIUM R është një variant rollerball i modelit të njohur TITANIUM që mundëson shkrim veçanërisht të lëmuar dhe të rrëshqëshëm. I prodhuar nga alumini i cilësisë së lartë, ai ofron mbajtje të sigurt dhe të këndshme. Maja 0.7 mm siguron shkrim preciz me bojë blu. Përfundimi me shkëlqim e thekson pamjen profesionale. I disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash, ai është ideal për fushata promovuese dhe dhurata korporative. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali: alumin • Patron rollerball • Maja 0.7 mm • Boja blu • Përfundim me shkëlqim • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim biznesi dhe promovues |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | Ø 1 x 13.7 cm |
| Paketë | 500/50 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Alumin |
| lloji I produktit | Roller |
| Pajisje shtesë | Soft touch |
| Kolekcija | TITAN |
| Shtypi | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040026045 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 4 x 0.5 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 600 |
| Përmasat e cartonit | 0.36 x 0.325 x 0.15 m |
| Pesha bruto e kutisë | 11.50 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.018 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
