TITANIUM TOUCH
11.065.10
19,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
100.499 |
TITANIUM TOUCH, laps kimik metal "touch", e zezë
Stilolapsi TITANIUM TOUCH është një variant i përmirësuar i modelit TITANIUM me majë shtesë për ekran me prekë për komunikim modern dixhital. Trupi Soft touch siguron mbajtje të sigurt dhe të këndshme. Maja TC 0.7 mm siguron shkrim të lëmuar me bojë blu. Përfundimi mat i kombinuar me detaje me shkëlqim krijon një pamje profesionale. I disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali: alumin • Trupi Soft touch • Maja për ekran me prekë • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Detaje me shkëlqim • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim biznesi dhe promovues
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 11.065.10 |
| Model | TITANIUM TOUCH |
| Përshkrimi | Stilolapsi TITANIUM TOUCH është një variant i përmirësuar i modelit TITANIUM me majë shtesë për ekran me prekë për komunikim modern dixhital. Trupi Soft touch siguron mbajtje të sigurt dhe të këndshme. Maja TC 0.7 mm siguron shkrim të lëmuar me bojë blu. Përfundimi mat i kombinuar me detaje me shkëlqim krijon një pamje profesionale. I disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali: alumin • Trupi Soft touch • Maja për ekran me prekë • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Detaje me shkëlqim • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim biznesi dhe promovues |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | Ø 1 x 14.2cm |
| Paketë | 500/50 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Alumin |
| lloji I produktit | Stilolaps, Touch |
| Pajisje shtesë | Soft touch |
| Kolekcija | TITAN |
| Shtypi | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040003275 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 4 x 0.5 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 500 |
| Përmasat e cartonit | 0.57 x 0.19 x 0.35 m |
| Pesha bruto e kutisë | 11.80 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.038 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
