TOPOLINO COLORE
33.201.10
26,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
5.452 |
TOPOLINO COLORE, varëse metalike për çelësa e zezë
Mbajtës çelësash metalik në formë veture, i bërë prej metali cilësor me një insert me ngjyrë në qendër. Veçoria dalluëse e këtij modeli është efekti ton-në-ton, ku finitura metalike përputhet me ngjyrën e insertit qendror, duke krijuar një pamje të rafinuar dhe kohezive. Dizajni i tij me tematikë automobilistike e bën një dhuratë ideale për dashamirës të veturave dhe një artikull efektiv promovues për kompani në industrinë automobilistike. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Metal-plastikë-metal • Formë veture • Insert qendror me ngjyrë • Efekti ton-në-ton • Dizajn tematik • I përshtatshëm për përdorim promovues • I përshtatshëm si dhuratë
Informacion bazë
| Kodi | 33.201.10 |
| Model | TOPOLINO COLORE |
| Përshkrimi | Mbajtës çelësash metalik në formë veture, i bërë prej metali cilësor me një insert me ngjyrë në qendër. Veçoria dalluëse e këtij modeli është efekti ton-në-ton, ku finitura metalike përputhet me ngjyrën e insertit qendror, duke krijuar një pamje të rafinuar dhe kohezive. Dizajni i tij me tematikë automobilistike e bën një dhuratë ideale për dashamirës të veturave dhe një artikull efektiv promovues për kompani në industrinë automobilistike. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Metal-plastikë-metal • Formë veture • Insert qendror me ngjyrë • Efekti ton-në-ton • Dizajn tematik • I përshtatshëm për përdorim promovues • I përshtatshëm si dhuratë |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 4.2 x 3 x 0.4 cm |
| Paketë | 200/50 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Plastikë, Metal |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040062968 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 2.5 x 0.8 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 200 |
| Përmasat e cartonit | 0.33 x 0.305 x 0.12 m |
| Pesha bruto e kutisë | 2.62 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.012 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 732620009000 |
