TOTO
34.177.10
147,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.000 |
TOTO, fletore a5 e zezë
Bllok shënimesh në formatin A5 me buzë të rrumbullakëta, mbyllje elastike dhe mbajtëse për laps, i dizajnuar për përdorim të përditshëm biznesi dhe promovues. Dizajni i pastër dhe funksional e bën zgjedhje të besueshme për brendim, përdorim të brendshëm ose fushata promocionale. Blloku i librit me vija me 192 faqe letër krem (80 g/m²) siguron shkrim të rehatshëm dhe afatgjatë. Prodhuar në Evropë, ofron raport të mirë çmim-cilësi. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Bllok libri me vija • Letër krem 80 g/m² • Buzë të rrumbullakëta • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Prodhuar në Evropë • Raport i mirë çmim-cilësi
Related products
STOCKS
Informacion bazë
| Kodi | 34.177.10 |
| Model | TOTO |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin A5 me buzë të rrumbullakëta, mbyllje elastike dhe mbajtëse për laps, i dizajnuar për përdorim të përditshëm biznesi dhe promovues. Dizajni i pastër dhe funksional e bën zgjedhje të besueshme për brendim, përdorim të brendshëm ose fushata promocionale. Blloku i librit me vija me 192 faqe letër krem (80 g/m²) siguron shkrim të rehatshëm dhe afatgjatë. Prodhuar në Evropë, ofron raport të mirë çmim-cilësi. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A5 • 192 faqe • Bllok libri me vija • Letër krem 80 g/m² • Buzë të rrumbullakëta • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Prodhuar në Evropë • Raport i mirë çmim-cilësi |
| Brendi | PRO BOOK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 14.4 x 21.4 cm |
| Paketë | 20 |
| Pesha neto | 0.31 kg |
| Materiali | Letër vinili |
| Pajisje shtesë | Mbajtës I lapsit |
| Shtypi | Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë |
| Tema | Made in Europe |
| Formati | A5 |
| lloji I letrës | Ivory |
| Barcodi | 8605025630878 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 20 |
| Përmasat e cartonit | 0.295 x 0.165 x 0.245 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.46 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.012 m3 |
| Vendi i origjinës | Serbia |
| Kodi HS | 482010300000 |
