TOTO MINI
34.178.10
116,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.000 |
TOTO MINI, fletore a6 e zezë
Bllok shënimesh në formatin A6 me buzë të rrumbullakëta, mbyllje elastike dhe mbajtëse për laps, i dizajnuar si artikull kompakt promovues për shënime në lëvizje. Pavarësisht madhsisë më të vogël, blloku i librit me vija me 192 faqe letër krem (80 g/m²) ofron hapësirë të mjaftueshme për shkrim. Prodhuar në Evropë, është i përshtatshëm për dhurata promocionale me markë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A6 • 192 faqe • Bllok libri me vija • Letër krem 80 g/m² • Buzë të rrumbullakëta • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Prodhuar në Evropë
Related products
STOCKS
Informacion bazë
| Kodi | 34.178.10 |
| Model | TOTO MINI |
| Përshkrimi | Bllok shënimesh në formatin A6 me buzë të rrumbullakëta, mbyllje elastike dhe mbajtëse për laps, i dizajnuar si artikull kompakt promovues për shënime në lëvizje. Pavarësisht madhsisë më të vogël, blloku i librit me vija me 192 faqe letër krem (80 g/m²) ofron hapësirë të mjaftueshme për shkrim. Prodhuar në Evropë, është i përshtatshëm për dhurata promocionale me markë. Veçoritë kryesore: Bllok shënimesh • Formati A6 • 192 faqe • Bllok libri me vija • Letër krem 80 g/m² • Buzë të rrumbullakëta • Shiriti elastik • Mbajtëse për laps • Prodhuar në Evropë |
| Brendi | PRO BOOK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 9.4 x 14.4 cm |
| Paketë | 50 |
| Pesha neto | 0.14 kg |
| Materiali | Letër vinili |
| Pajisje shtesë | Mbajtës I lapsit |
| Shtypi | Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë |
| Tema | Made in Europe |
| Formati | A6 |
| lloji I letrës | Ivory |
| Barcodi | 8605025630908 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 50 |
| Përmasat e cartonit | 0.195 x 0.38 x 0.17 m |
| Pesha bruto e kutisë | 7.34 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.013 m3 |
| Vendi i origjinës | Serbia |
| Kodi HS | 482010300000 |
