TOWER 54
32.295.71
85,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
5.958 |
TOWER 54, lojë kulle, 54/1, bezhë
TOWER 54 është një lojë me blloqe druri me 54 elemente, që ofron argëtim për të gjitha moshat. Është perfekte për tubime familjare, shoqëri dhe dhurata. Produkti mundëson brendim me shtypje transfer/serigrafikë në qesen e dhuratës ose gdhendjen me lazer direkt në pjesët e drurit, duke e ba një artikull promovues praktik dhe efektiv. Loja është e paketume në qese dhuratat, e gatshme për të dhuru. Veçoritë kryesore: Materiali: dru • 54 elemente • Qese dhuratat
Informacion bazë
| Kodi | 32.295.71 |
| Model | TOWER 54 |
| Përshkrimi | TOWER 54 është një lojë me blloqe druri me 54 elemente, që ofron argëtim për të gjitha moshat. Është perfekte për tubime familjare, shoqëri dhe dhurata. Produkti mundëson brendim me shtypje transfer/serigrafikë në qesen e dhuratës ose gdhendjen me lazer direkt në pjesët e drurit, duke e ba një artikull promovues praktik dhe efektiv. Loja është e paketume në qese dhuratat, e gatshme për të dhuru. Veçoritë kryesore: Materiali: dru • 54 elemente • Qese dhuratat |
| Ngjyra | Bezhë |
| Dimensioni | 17.5 x 5.1 x 5.1 cm |
| Paketë | 50/25/1 |
| Pesha neto | 0.24 kg |
| Materiali | Dru |
| Shtypi | Sito shtyp, Shtyp me leter transfer |
| Standard | |
| Barcodi | 8605040034903 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp me leter transfer, Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 50 |
| Përmasat e cartonit | 0.44 x 0.33 x 0.33 m |
| Pesha bruto e kutisë | 13.62 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.048 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 950300610000 |
