TRACKER
37.973.50
614,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
91 |
TRACKER, orë e mençur, e gjelbër
Ora inteligjente TRACKER është e dizajnuar për përdorues që kanë nevojë për një zgjidhje të thjeshtë dhe të besueshme për gjurmimin e aktivitetit të përditshëm dhe monitorimin bazë të shëndetit. Ajo ofron një ekran 1.47" me prekje të plotë dhe mundëson gjurmimin e lëvizjes, rrahjeve të zemrës dhe të dhënave të tjera thelbsore ditore. Me rezistencë ndaj ujit IP67 dhe mbushje të drejtpërdrejtë USB, TRACKER është një zgjedhje praktike për përdorim ditor si dhe për qëllime promocionale dhe korporative. Ora inteligjente furnizohet në paketim dhuratë me kabllo mbushjeje. Veçoritë kryesore: Orë inteligjente • Ekran 1.47" me prekje të plotë • Aplikacioni: VFIT • Mbushje e drejtpërdrejtë USB • IP67 rezistent ndaj ujit • Gjurmim i aktivitetit (hapa, distancë, kalori) • Monitorim i rrahjeve të zemrës • Matje e tensionit të gjakut • Monitorim i oksigjenit në gjak (SpO₂) • Ushtrim i frymëmarrjes • Moda sportive • Njoftime dhe mesazhe • Kontroll i muzikës • Parashikim i motit • Shëndeti i grave (gjurmim i ciklit menstrual) • Kronómetir • Kontroll i kamerës në distancë • Paketim dhuratë • Kabllo mbushjeje
Informacion bazë
| Kodi | 37.973.50 |
| Model | TRACKER |
| Përshkrimi | Ora inteligjente TRACKER është e dizajnuar për përdorues që kanë nevojë për një zgjidhje të thjeshtë dhe të besueshme për gjurmimin e aktivitetit të përditshëm dhe monitorimin bazë të shëndetit. Ajo ofron një ekran 1.47" me prekje të plotë dhe mundëson gjurmimin e lëvizjes, rrahjeve të zemrës dhe të dhënave të tjera thelbsore ditore. Me rezistencë ndaj ujit IP67 dhe mbushje të drejtpërdrejtë USB, TRACKER është një zgjedhje praktike për përdorim ditor si dhe për qëllime promocionale dhe korporative. Ora inteligjente furnizohet në paketim dhuratë me kabllo mbushjeje. Veçoritë kryesore: Orë inteligjente • Ekran 1.47" me prekje të plotë • Aplikacioni: VFIT • Mbushje e drejtpërdrejtë USB • IP67 rezistent ndaj ujit • Gjurmim i aktivitetit (hapa, distancë, kalori) • Monitorim i rrahjeve të zemrës • Matje e tensionit të gjakut • Monitorim i oksigjenit në gjak (SpO₂) • Ushtrim i frymëmarrjes • Moda sportive • Njoftime dhe mesazhe • Kontroll i muzikës • Parashikim i motit • Shëndeti i grave (gjurmim i ciklit menstrual) • Kronómetir • Kontroll i kamerës në distancë • Paketim dhuratë • Kabllo mbushjeje |
| Brendi | PIXO |
| Ngjyra | E gjelbër |
| Dimensioni | 2.7 x 4.4 x 1.1 cm |
| Paketë | 100/1 |
| Pesha neto | 0.05 kg |
| Pajisje shtesë | Bluetooth, Kuti për dhurata |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040059869 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 100 |
| Përmasat e cartonit | 0.405 x 0.3 x 0.2 m |
| Pesha bruto e kutisë | 5.16 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.024 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 851762009900 |
