TRIP
34.635.71
6,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
10.715 |
TRIP, kartë identifikuese për çantë të udhëtimit, bezhë
TRIP është një etiketë identifikimi bagazhi e punuar nga bambuja, e dizajnuar për etiketim të thjeshtë dhe të dallueshëm të çantave të udhëtimit. Materiali natyral i jep një pamje moderne dhe miqësore me mjedisin, ndërsa dizajni kompakt siguron përdorim të lehtë gjatë udhëtimit. Çmimi ekonomik e bën të përshtatshme për përdorim personal dhe fushata promovuese. Veçoritë kryesore: Etiketë identifikimi bagazhi • Material: bambu • Material miqësor me mjedisin • E lehtë dhe praktike • Çmim ekonomik
Informacion bazë
| Kodi | 34.635.71 |
| Model | TRIP |
| Përshkrimi | TRIP është një etiketë identifikimi bagazhi e punuar nga bambuja, e dizajnuar për etiketim të thjeshtë dhe të dallueshëm të çantave të udhëtimit. Materiali natyral i jep një pamje moderne dhe miqësore me mjedisin, ndërsa dizajni kompakt siguron përdorim të lehtë gjatë udhëtimit. Çmimi ekonomik e bën të përshtatshme për përdorim personal dhe fushata promovuese. Veçoritë kryesore: Etiketë identifikimi bagazhi • Material: bambu • Material miqësor me mjedisin • E lehtë dhe praktike • Çmim ekonomik |
| Ngjyra | Bezhë |
| Dimensioni | 9 x 4.9 x 0.2 cm |
| Paketë | 250/1 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Bambus |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040060971 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 1000 |
| Përmasat e cartonit | 0.44 x 0.42 x 0.39 m |
| Pesha bruto e kutisë | 12.26 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.072 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 450390000000 |
