TULIP
32.313.81
122,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
853 |
TULIP, brushë grimi, i artë
TULIP është një furçë makijazhi me kornizë alumini, një zgjedhje elegante për përdorim të përditshëm. Korniza e aluminit është e përshtatshme për gdhendje me lazer, duke mundësuar brendim efektiv dhe afatgjatë, ndërsa ngjyrat e dalluese përforcojnë identitetin vizual të produktit. Është një artikull ideal promovues për marka në industrinë e bukurisë, panaire tregtare, fushata dhe pako dhuratash. Veçoritë kryesore: Materiali: alumin
Informacion bazë
| Kodi | 32.313.81 |
| Model | TULIP |
| Përshkrimi | TULIP është një furçë makijazhi me kornizë alumini, një zgjedhje elegante për përdorim të përditshëm. Korniza e aluminit është e përshtatshme për gdhendje me lazer, duke mundësuar brendim efektiv dhe afatgjatë, ndërsa ngjyrat e dalluese përforcojnë identitetin vizual të produktit. Është një artikull ideal promovues për marka në industrinë e bukurisë, panaire tregtare, fushata dhe pako dhuratash. Veçoritë kryesore: Materiali: alumin |
| Ngjyra | I Artë |
| Dimensioni | Ø 3 x 10.5 cm |
| Paketë | 200/50/1 |
| Pesha neto | 0.04 kg |
| Materiali | Alumin |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040034071 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 200 |
| Përmasat e cartonit | 0.33 x 0.25 x 0.36 m |
| Pesha bruto e kutisë | 8.74 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.030 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 821420000000 |
