TURBO SOFT
20.074.10
21,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
56.579 |
TURBO SOFT, çakmak elektronik plastik me flakë turbo, e zezë
Çakmaku elektronik TURBO SOFT me flakë turbo siguron ndezje të fuqishme dhe stabile edhe në kushte me erë. Mbrëtherja soft-touch dhe gama e gjerë e ngjyrave e bëjnë atë një produkt promovues terhegës dhe funksional. Veçoritë kryesore: Çakmak elektronik • ABS • Flakë turbo • I rimbushshëm • Mbrëtherje soft-touch • I qendrueshëm ndaj erës • Gamë e gjerë ngjyrash • I çertifikuar: EN 13869 – standard sigurie (mbrojtje nga fëmijët) • I çertifikuar: ISO 9994 – standard sigurie për çakmakë
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 20.074.10 |
| Model | TURBO SOFT |
| Përshkrimi | Çakmaku elektronik TURBO SOFT me flakë turbo siguron ndezje të fuqishme dhe stabile edhe në kushte me erë. Mbrëtherja soft-touch dhe gama e gjerë e ngjyrave e bëjnë atë një produkt promovues terhegës dhe funksional. Veçoritë kryesore: Çakmak elektronik • ABS • Flakë turbo • I rimbushshëm • Mbrëtherje soft-touch • I qendrueshëm ndaj erës • Gamë e gjerë ngjyrash • I çertifikuar: EN 13869 – standard sigurie (mbrojtje nga fëmijët) • I çertifikuar: ISO 9994 – standard sigurie për çakmakë |
| Brendi | ITEK |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 8.3 x 2.6 x 1.3 cm |
| Paketë | 1000/50 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Plastikë |
| lloji I produktit | Elektonike, Turbo |
| Pajisje shtesë | Soft touch |
| Performanca | I papërshkueshëm nga ERA |
| Shtypi | Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040026618 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 5 x 1.4 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 1000 |
| Përmasat e cartonit | 0.435 x 0.299 x 0.294 m |
| Pesha bruto e kutisë | 22.22 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.038 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 961320000000 |


