TUTTO
34.487.33-34X50X25
307,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| 34X50X25 | |
|---|---|
ÇmimiStoku | 307,00 ден 41 |
TUTTO, kuti dhurate vetë-palosëse me tre shtresae me kapak, burgundy
Informacion bazë
| Kodi | 34.487.33-34X50X25 |
| Model | TUTTO |
| Ngjyra | Burgundy |
| Dimensioni | 34 x 50 x 25 cm |
| Paketë | 10/1 |
| Pesha neto | 0.79 kg |
| Materiali | Letër |
| Shtypi | Sito shtyp, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040084151 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 10 |
| Përmasat e cartonit | 0.85 x 0.43 x 0.15 m |
| Pesha bruto e kutisë | 8.82 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.055 m3 |
| Vendi i origjinës | Italia |
| Kodi HS | 481910000000 |
