TWIST PAD
37.960.10
245,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
214 |
TWIST PAD, mouse pad dhe karikues wireless, 15w, e zezë
Mouse pad-i me mbushës pa tela të integruar 15W është një zgjidhje praktike dhe moderne për përdorim të përditshëm në zyrë ose në shtëpi. I punuar nga materiali RPET, ai mbështet një qasje të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin. Dizajni i palosshëm dhe portativ mundëson transport të lehtë dhe një hapësirë pune të rregullt, ndërsa mbushja pa tela mundëson furnizim të përshtatshëm me energji për pajisje të pajtueshme pa nevojë për kabllo. Furnizohet në kuti, ky produkt është një artëkull funksional promocional dhe dhuratë korporative e përshtatshme për branding. Veçoritë kryesore: Mouse pad • Mbushës pa tela 15W • Materiali: RPET • Dizajn i palosshëm • Portativ • Furnizohet në kuti • I përshtatshëm për branding
Informacion bazë
| Kodi | 37.960.10 |
| Model | TWIST PAD |
| Përshkrimi | Mouse pad-i me mbushës pa tela të integruar 15W është një zgjidhje praktike dhe moderne për përdorim të përditshëm në zyrë ose në shtëpi. I punuar nga materiali RPET, ai mbështet një qasje të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin. Dizajni i palosshëm dhe portativ mundëson transport të lehtë dhe një hapësirë pune të rregullt, ndërsa mbushja pa tela mundëson furnizim të përshtatshëm me energji për pajisje të pajtueshme pa nevojë për kabllo. Furnizohet në kuti, ky produkt është një artëkull funksional promocional dhe dhuratë korporative e përshtatshme për branding. Veçoritë kryesore: Mouse pad • Mbushës pa tela 15W • Materiali: RPET • Dizajn i palosshëm • Portativ • Furnizohet në kuti • I përshtatshëm për branding |
| Brendi | PIXO |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 26.3 x 20.3 x 0.2 cm |
| Paketë | 50/1 |
| Pesha neto | 0.17 kg |
| Kapaciteti | 15 W |
| Materiali | RPET |
| lloji I produktit | Input Type-C |
| Pajisje shtesë | Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo |
| Shtypi | Sito shtyp |
| Tema | Rpet |
| Barcodi | 8605040049679 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Sito shtyp |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 50 |
| Përmasat e cartonit | 0.49 x 0.23 x 0.255 m |
| Pesha bruto e kutisë | 9.42 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.029 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 850440909000 |
