VICEROY
22.018.10
292,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.839 |
VICEROY, shkrepsë metalike në një kuti dhuratë, e zezë
Çakmaku metalik VICEROY kombinon dizajnin klasik me performancë të besueshme. I bërë nga metali cilësor dhe me flakë normale, siguron përdorim të sigurt dhe të lehtë të përditshëm. I furnizuar në një kuti dërgese, është i përshtatshëm edhe si dërgezë elegante promovuese ose biznesi. Veçoritë kryesore: Çakmak elektronik • Shtpi metalike • Flakë e butë • I rimbushshëm • Mbrëtherje e brushuar/lustrim i lartë • Kuti dërgese • I çertifikuar: ISO 9994 – standard sigurie për çakmakë
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 22.018.10 |
| Model | VICEROY |
| Përshkrimi | Çakmaku metalik VICEROY kombinon dizajnin klasik me performancë të besueshme. I bërë nga metali cilësor dhe me flakë normale, siguron përdorim të sigurt dhe të lehtë të përditshëm. I furnizuar në një kuti dërgese, është i përshtatshëm edhe si dërgezë elegante promovuese ose biznesi. Veçoritë kryesore: Çakmak elektronik • Shtpi metalike • Flakë e butë • I rimbushshëm • Mbrëtherje e brushuar/lustrim i lartë • Kuti dërgese • I çertifikuar: ISO 9994 – standard sigurie për çakmakë |
| Brendi | ARMY |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 6.5 x 2.8 x 1.2 cm |
| Paketë | 200/10/1 |
| Pesha neto | 0.08 kg |
| Materiali | Metal |
| lloji I produktit | Elektonike |
| Pajisje shtesë | Kuti për dhurata |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605025624723 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 3.5 x 1.2 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 200 |
| Përmasat e cartonit | 0.43 x 0.24 x 0.35 m |
| Pesha bruto e kutisë | 16.02 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.036 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 961320000000 |
