VITA COLOR
10.196.10
7,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
22.546 |
VITA COLOR, laps kimik plastik eco, e zezë
Stilolapsi VITA COLOR është një model promovues me trup prej letre, i dizajnuar për fushata që kombinojnë dizajnin e thjeshtë me një zgjedhje më natyrale të materialeve. I lehtë dhe praktik për përdorim të përditshëm, ai ka një majë TC 0.7 mm që siguron shkrim të lëmuar dhe të njëtrajtshëm me bojë blu të përshtatshme për nevoja standarde të biznesit. Përfundimi mat ofron një pamje moderne dhe diskrete, ndërsa gama e gjerë e ngjyrave mundëson përshtatje të lehtë në identitete të ndryshme të brand-it dhe aktivitete promovuese. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali i trupit: letër • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim promovues dhe të përditshëm
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 10.196.10 |
| Model | VITA COLOR |
| Përshkrimi | Stilolapsi VITA COLOR është një model promovues me trup prej letre, i dizajnuar për fushata që kombinojnë dizajnin e thjeshtë me një zgjedhje më natyrale të materialeve. I lehtë dhe praktik për përdorim të përditshëm, ai ka një majë TC 0.7 mm që siguron shkrim të lëmuar dhe të njëtrajtshëm me bojë blu të përshtatshme për nevoja standarde të biznesit. Përfundimi mat ofron një pamje moderne dhe diskrete, ndërsa gama e gjerë e ngjyrave mundëson përshtatje të lehtë në identitete të ndryshme të brand-it dhe aktivitete promovuese. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali i trupit: letër • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim promovues dhe të përditshëm |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paketë | 1000/50 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Përzierje plastike dhe kashte, Letër |
| lloji I produktit | Stilolaps |
| Shtypi | Tampon, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040051801 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Tampon |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 4.5 x 0.6 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 1000 |
| Përmasat e cartonit | 0.4 x 0.31 x 0.22 m |
| Pesha bruto e kutisë | 7.00 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.027 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
