VITA ECO
10.174.20
7,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
12.850 |
VITA ECO, laps kimik plastik eco, blu
Stilolapsi VITA ECO është një model promovues me trup prej letre, i dizajnuar për brande që dëshirojnë të theksojnë një pamje më natyrale të produktit dhe një zgjedhje të përgjegjëshme të materialeve. I lehtë dhe praktik për përdorim të përditshëm, ai ka një majë TC 0.7 mm që siguron shkrim të lëmuar dhe preciz, ndërsa boja blu i plotëson kërkesat standarde të zyrës dhe administratës. Përfundimi mat shton një pamje moderne dhe diskrete, dhe gama e gjerë e ngjyrave mundëson përshtatje të lehtë në fushata të ndryshme promovuese dhe aktivitete të brendimit. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali i trupit: letër • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim promovues dhe të përditshëm
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 10.174.20 |
| Model | VITA ECO |
| Përshkrimi | Stilolapsi VITA ECO është një model promovues me trup prej letre, i dizajnuar për brande që dëshirojnë të theksojnë një pamje më natyrale të produktit dhe një zgjedhje të përgjegjëshme të materialeve. I lehtë dhe praktik për përdorim të përditshëm, ai ka një majë TC 0.7 mm që siguron shkrim të lëmuar dhe preciz, ndërsa boja blu i plotëson kërkesat standarde të zyrës dhe administratës. Përfundimi mat shton një pamje moderne dhe diskrete, dhe gama e gjerë e ngjyrave mundëson përshtatje të lehtë në fushata të ndryshme promovuese dhe aktivitete të brendimit. Veçoritë kryesore: Stilolapsi • Materiali i trupit: letër • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Përfundim mat • Gamë e gjerë ngjyrash • Ideal për përdorim promovues dhe të përditshëm |
| Ngjyra | Blu |
| Dimensioni | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paketë | 1000/50 |
| Pesha neto | 0.01 kg |
| Materiali | Përzierje plastike dhe kashte, Letër |
| lloji I produktit | Stilolaps |
| Shtypi | Tampon, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040025932 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Shtyp digjital, Tampon |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 4.5 x 0.6 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 1000 |
| Përmasat e cartonit | 0.44 x 0.317 x 0.183 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.10 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.026 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
