VIVA GOLD
14.170.81
30,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
1.492 |
VIVA GOLD, stilolaps metalik me mbulesë letre, i artë
VIVA GOLD është një stilolaps stilist në kuti dhuratash, i prodhuar nga alumini dhe i dizajnuar për dhurata korporative dhe brendim të rafinuar. Trupi Soft touch ofron mbajtje komode dhe një përvojim të përmirsuem shkrimi, ndërsa maja TC 0.7 mm siguron shkrim të lëmuar dhe preciz me bojë blu të përshtatshme për përdorim standard të zyrës. Akcentet me shkëlqim në rose gold shtojnë një pamje luksoze dhe dalluëse, ndërsa paketimi me mbulojë letre siguron prezantim të rregullt dhe praktik. Veçoritë kryesore: Stilolapsi në kuti dhuratash • Materiali: alumin • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Trupi Soft touch • Detaje me shkëlqim në rose gold • Paketim me mbulojë letre • Ideal për dhurata korporative dhe përdorim promovues
Related products
Informacion bazë
| Kodi | 14.170.81 |
| Model | VIVA GOLD |
| Përshkrimi | VIVA GOLD është një stilolaps stilist në kuti dhuratash, i prodhuar nga alumini dhe i dizajnuar për dhurata korporative dhe brendim të rafinuar. Trupi Soft touch ofron mbajtje komode dhe një përvojim të përmirsuem shkrimi, ndërsa maja TC 0.7 mm siguron shkrim të lëmuar dhe preciz me bojë blu të përshtatshme për përdorim standard të zyrës. Akcentet me shkëlqim në rose gold shtojnë një pamje luksoze dhe dalluëse, ndërsa paketimi me mbulojë letre siguron prezantim të rregullt dhe praktik. Veçoritë kryesore: Stilolapsi në kuti dhuratash • Materiali: alumin • Maja TC 0.7 mm • Boja blu • Trupi Soft touch • Detaje me shkëlqim në rose gold • Paketim me mbulojë letre • Ideal për dhurata korporative dhe përdorim promovues |
| Ngjyra | I Artë |
| Dimensionet e kutive | 15.7 x 4.9 x 1.3 cm |
| Dimensioni I stilolapsit | Ø 1 x 13.9 cm |
| Paketë | 250/25 |
| Pesha neto | 0.02 kg |
| Materiali | Alumin |
| lloji I produktit | Stilolaps, Touch |
| Pajisje shtesë | Soft touch, Kuti për dhurata |
| Shtypi | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Barcodi | 8605040091272 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser, Shtyp digjital |
| Madhësia e rekomanduar e shtypit | 3.5 x 0.5 cm |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 250 |
| Përmasat e cartonit | 0.34 x 0.285 x 0.16 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.40 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.016 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 960810920000 |
