WIZ
33.207.10
73,00 денÇmimi nuk përfshin 18% TVSH
| Stoku |
931 |
WIZ, varëse çelësi, e zezë
Mbajtës çelësash i bërë prej lëkure PU me një detaj metalik të rrumbullakët në qendër. Ka një dizajn modern dhe vizualisht tërheqës të përshtatshëm për përdorim të biznesit dhe promovues. Mbajtësi i çelësave dorëzohet i paketuar në një zarf dhurate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Lëkurë PU dhe aliazh zinku • Detaj metalik i rrumbullakët • Dizajn modern • Pamje vizualisht tërheqëse • I përshtatshëm për përdorim promovues • I paketuar në zarf dhurate
Informacion bazë
| Kodi | 33.207.10 |
| Model | WIZ |
| Përshkrimi | Mbajtës çelësash i bërë prej lëkure PU me një detaj metalik të rrumbullakët në qendër. Ka një dizajn modern dhe vizualisht tërheqës të përshtatshëm për përdorim të biznesit dhe promovues. Mbajtësi i çelësave dorëzohet i paketuar në një zarf dhurate. Veçoritë kryesore: Mbajtës çelësash • Lëkurë PU dhe aliazh zinku • Detaj metalik i rrumbullakët • Dizajn modern • Pamje vizualisht tërheqëse • I përshtatshëm për përdorim promovues • I paketuar në zarf dhurate |
| Ngjyra | E zezë |
| Dimensioni | 6.6 x 2.9 x 0.6 cm |
| Paketë | 300/50/1 |
| Pesha neto | 0.03 kg |
| Materiali | Metal, Eko lekurë |
| Shtypi | Gravim me laser |
| Barcodi | 8605040069936 |
Printoni informacione
| Lloji i rekomanduar i printimit | Gravim me laser |
Informacion logjistik
| Copë për kuti | 200 |
| Përmasat e cartonit | 0.36 x 0.205 x 0.25 m |
| Pesha bruto e kutisë | 6.26 kg |
| Vëllimi I kutisë | 0.018 m3 |
| Vendi i origjinës | Kina |
| Kodi HS | 732620009000 |
