SUBLI LADY
50.056.90-S
104,00 денВо цената не е вклучено 18% ДДВ
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Залихи | 665 | 425 | 509 | 310 | 245 |
SUBLI LADY, женска маица предвидена за сублимација бела
Женска маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите, рендерот и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента.Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Машка верзија: SUBLI MEN 50.055.90 Верзии на децата: SUBLI KID 50.057.90
Поврзани продукти
38.161
BARACUDA PRO
Универзален патен полнач/преносен полнач за лаптоп, 15.000 mAh, PD 65W, со магнет
3629,00 ден
Залихи
| Боја | Ид | Цена | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.056.90 | 104,00 ден |
Залихе
Резервирано (2-5 дeнa)
|
665 0 0 | 425 0 0 | 509 0 0 | 310 0 0 | 245 0 0 |
Основни информации
| Шифра | 50.056.90-S |
| Модел | SUBLI LADY |
| Description | Женска маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите, рендерот и дното, дополнителни штепови по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента.Големини: S, M, L, XL, XXL Состав: 100% полиестер Машка верзија: SUBLI MEN 50.055.90 Верзии на децата: SUBLI KID 50.057.90 |
| Бренд | EXPLODE |
| Боја | Бела |
| Пакување | 100/10/1 |
| Нето тежина | 0.10 kg |
| Состав | 100% полиестер |
| Материјал | Полиестер |
| Kolekcija | SUBLI |
| Печат | Сублимација |
| Пол | Женски, Twin модел |
| Тема | Сублимација |
| Крој | Струкирани |
| Баркод | 8605040023297 |
Печетете информации
| Препорачан тип на печатење | Сублимација |
Логистички информации
| Парчиња по картон | 100 |
| Димензии на картон | 0.59 x 0.4 x 0.21 m |
| Бруто тежина на картон | 11.56 kg |
| Волумен на картон | 0.050 m3 |
| Земја на потекло | Кина |
| ХС код | 610990200000 |
